Přestupní terminál Hulváky

Fotografie výstavby přestupního uzlu v Ostravě-Hulvákách. Aktuálně probíhá výstavba zázemí pro řidiče MHD a trakčního vedení.

terminal hulvaky

terminal hulvkay

Související články


Komentáře

 1. Rýša :

  Jejda a já myslel, že tam u toho Duhového domu dělají pro postižené park nebo nějakou zahradu, aby tam měli z hlučné komunikace klid. Těsně u domova, kde by měl být hlavně klid vybudují přestupná terminál. Bomba. Kdo tohle vymyslel? Domov pro postižené s přestupním terminálem?

  Thumb up 2 Thumb down 2
 2. Balde :

  trolejbus opravdu moc hluku nedela

  Thumb up 1 Thumb down 2
 3. Pezos :

  Pokud to ovšem nejsou staré trolejbusy 14/15Tr, ty dělají při rozjezdu hluk srovnatelný s autobusem.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 4. Tomas T. :

  Rýša: V uzemnim planu uz je to roky, staci se do nej podivat.
  A dalsi, radeji mit trolejbus hned u vchodu, nez se v zime tahat pres zavaty park a chodniky s koleckovym kreslem.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 5. Crazym :

  Mrkněte sem http://www.msstavby.cz/prestupni-terminal-hulvaky-25-03-2014/ jak to mají pěkně vymyšlené, pokud by to realizovali celé i s tím domovem důchodců, byl by to luxus a vypadalo by to konečně jako normální město. Jo a myslím, že tam budou zajíždět i autobusy.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 6. Pavel :

  To spíše vidím pro mne zatím neznámou v tom, jak budou přes frekventovanou ulici 28. října přecházet davy lidí od tramvaje k té točně a zpět. U nyní je to tam spíše „o hubu“ a pokud se pohyb osob zvětší, 28. října patrně nikdo ze dne na den nikdo dopravně neutlumí, pak si moc neumím představit jak „komfortní“ přestup to bude.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 7. acdlcia [msstavby.cz] :

  Pavel: Až bude hotový severní spoj do Poruby a napojí se na ulici Sokola Tůmy http://www.mapy.cz/s/cHj3 tak se přechod od tramvají velmi zjednoduší, ale to bude ještě trvat.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Balde :

  acdlcia [msstavby.cz]: je tam přechod a semafor

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. Adam :

  acdlcia [msstavby.cz]: Teoreticky ano, v územním plánu je dokonce i druhý bypass z jihu přes Hulváky do Železárenské. Ale snížení provozu na určitém místě je jen hezký předpoklad. Z křesla nejste schopný odhadnout, jak se to bude v reálu chovat.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. acdlcia [msstavby.cz] :

  Adam: Odhadnout to samozřejmě nemohu, ale do Poruby tudy jezdí tuny lidí protože je to v této oblasti jediná cesta a ten severní spoj by tomu ze všech těch plánovaných obchvatů mohl pomoct asi nejvíce.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. Pavel :

  Balde: ano, přechod tam je, ale o velký kus níže než zastávky a než je přstupní uzel. Mohu se plést, ale nepředpokládám, že osoby chtivé přestupu půjdou 120 m (tolik to přesně je) od zastávky k přechodu se semaforem, tam počkají velmi, velmi dlouho (semafor má velmi dlouhou prodlevu zelené po zmáčknutí tlačítka) a pak se budou vracet víceméně zpět těch ušlých 120 m. Samozřejmě skvělé bude, pokud to lidé budou dělat. Nicméně moje zkušenost: budou se vrhat hlava nehalva přes cestu, zvláště pak, když jim pojede trolejbus / autobus.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. Balde :

  Pavel: pokud nepujdou tka neprejdou, v exponovane casy tam jsou lajny aut kdy není mozne prejit

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. jirka :

  na teto stránce jsou aktuální foto http://bagrista2.rajce.idnes.cz/prestupni_uzel_hulvaky/ mam rad stavby tak si je fotim.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 14. Hynek [msstavby.cz] :

  jirka: klidne nam ty fotky priste po nejakych smyslupnych balicich posilej pres kontaktni formular (menu nahore), radi z toho nadelame clanky..

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.