Komentáře

 1. aggu :

  BTW, jeden z nejdelších mostů na ostravsku.
  http://www.konstrukce.cz/clanek/ocelova-konstrukce-pro-estakadu-pres-potok-porubka/
  Pokud by to někoho zajímalo, tak i založení mostu je zajímavé – krásnopolská opěra nad vřesinskou strží je ještě založena na prvohorních břidlicích Nízkého Jeseníku, které se pod údolím Porubky noří pod třetihorní mořské jíly, ve kterých je založen zbytek mostu ve směru na Porubu. Porubka pod mostem odděluje Českou vysočinu od Karpat.

  Thumb up 19 Thumb down 0
 2. TML :

  Doufám, že to nestaví Bögl & Krýsl, příp. Eruovia ;)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Ross :

  Bohužel má tento most negativní dopad na Vřesinskou strž. Jediné rally v širokém okolí.

  Thumb up 0 Thumb down 2
 4. Tomas :

  Ross: Tak, k rallye mely ty zavody polorozpadlych na kolene sestavenych kar daleko:) Nebyly tam spatne motorky, ale ze by celkove ty zavody nejak extra tahly divaky, to si nemyslim…vetsinou slo o rodinne prislusniky zavodniku… navic v tech autech jsem tam zazil i nekolik zraneni divaku, takove neovladatelne plechovky je lepsi jen vystavovat….

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Petr :

  a co ten pan architekt, který brání dostavění celé téhle stavby jen proto, že řekl: „nikdy nedopustím, aby se ta stavba postavila“? (má tam příjezdovou cestu z panelů k rybníku vedle skalky..vlastník je sice řsd, ale pořád se odvolává a momentálně je tam věcné břemeno a nařízená exekuce, takže se tam nemůže nic stavět MARAS je to parcela 2915/10..se divím, že mu ještě nikdo nesrovnal ciferník..

  tady je odkaz

  http://nahlizenidokn.cuzk.cz/ZobrazObjekt.aspx?encrypted=vjZgynbkj6EYLYC62-0fghe31QOqTy9UbsngKERknORX8kgAnGJ3EsEQ_71pQolp0D2AyciMd56Wfy2yP4c_S3MF_0yxOciLkPOKkTKoGQl6ti15CVsYbFX_IUZJuWe6-HNhqOjVbwZ03klzPW2pIytMF2hUvqp3AVUKPY7zpLDF8IeGAmch5CULZDSux1Q3p2k358ahJ1VCZNehBZHDN_FwvMoZCt2pqIFqjWNmq7aEng7QMgGQPPuxrukt-xLE69Wiv_l95sBiDuFQdLR5IqheYas0gMM3s-Ou2VC_g7c=

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.