Bernie´s Grill & Wine Restaurant

Již párkrát jsme vás informovali o průběhu nástavby baru Bernie´s na Stodolní. Nyní víme, že zde vznikne Bernie´s Grill & Wine Restaurant.

bernies

zdroj: korasrestaurant.cz

Související články


Komentáře

 1. thvari :

  tam ani nepáchnu, majitel Jason Fitzgerald a jeho zaměstnanci mě několikrát okradli

  Thumb up 12 Thumb down 3
 2. Loprais58 :

  Boze muj,to je proluk :(

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  thvari: to jsme radi, ze to vime :)))

  Thumb up 4 Thumb down 8
 4. balde :

  Loprais58: jako chápu proluky různě po centru, al nechápu je na stodolní? to se jako majiteli vyplatí tam nic nepostavit? Když by tam jako nic sehnal provozovatele klubu, baru restaurace?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. balde :

  jinak každému takovému novému projektu na Stodolní, který tam přitáhne nové a jiné lidi, než tam chodí dnes vítám.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 6. fix :

  byl jsem v pubu jednou a taky mě slečna servírka okradla, nikdy víc

  Thumb up 10 Thumb down 2
 7. aggu :

  fix: Ehm, irská hospoda, nezapomněl si dát slečně 10% service charge? ;)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Crazym :

  Hihi, už si přestaňte stěžovat na servírky, taky musí z něčeho žít :DD A mmch každý kdo se nechá okrást od přiblblé servírky jenom proto, že má pěkný ko_ oči anebo je napraný si to v podstatě zaslouží a Jason Fitzgerald je kapitola sama o sobě, to nemá cenu komentovat, to je třeba úhledně zabalit a poslat zpět :-) Zajímavé je, že kdejaký imigrant tady kdekomu vadí a takovýhle ksindl z Irska si tady v pohodě parazituje tolik let :-)

  Thumb up 11 Thumb down 3
 9. aggu :

  Crazym: Kéž by se aspoň každý desátý majitel hospody v Ostravě snažil tolik jako Jason.

  Thumb up 2 Thumb down 4
 10. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: ja teda ten podnik neznam, ani Jasona, ale s dovolenim o „ksindlu“ se tady bavit fakt nebudem, to si nechte na placani v hospode, tady je blog o stavbach. diky. (pokud to byla ironie, tak priste do uvozovek prosim, anebo fakt radsi vubec)

  Thumb up 7 Thumb down 7
 11. Crazym :

  Hynek [msstavby.cz]: OK, trochu jsem se nechal unést, možná je to proto, že mám na toho pána alergii ale to sem fakt nepatří :-)
  Aggu: Kdyby byl tak dobrý, dokázal by to doma, tady je proto, že tam to nějak nešlo a tady jo, čím to je? Že by tím naším porevolučním Klondikem? Není dobré si plést podnikatele s podnikavcem :-)

  Thumb up 0 Thumb down 6
 12. fix :

  Crazym:nebyl si tam, nevíš jak to bylo ale jseš chytrý, že víš všechno. Zbožňuju lidi jako si ty. Neví ale budeš mít plnou hubu keců. Potlesk a smekám před tebou. To aby se človek nemohl vyjádřit se svojí zkušeností, protože se tady objeví hned nějaký „luboš“, který ví. Dělá ti tam holka nebo někdo z rodiny, že se jich tak zastávaš? aggu: jestli je 500Kč podle tebe service charge za 2 piva tak asi jo.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 13. Crazym :

  fix: Jsi si jistý, že jsem ten, který se jich zastává? Přečetl jsi si vůbec tu diskuzi? A když už jsme u té plné huby keců, tak jestli se jim podařilo tě okrást na dvou pivech o pět stovek, tak si vážně kkt :D Klidně se dál vyjadřuj a potěš nás nějakou svou zkušeností neboť není nad cizí neštěstí a člověk se rád zasměje což mu prodlouží život :DD

  Thumb up 2 Thumb down 0
 14. Marko :

  Vážený pane Fix,

  Bernies pub je od května roku 2014 v rukách nových majitelů. Jestli se Vám tato nemilá skutečnost při placení stala, stačí si poznamenat jméno obsluhy, vyžádat si jméno managera a jeho telefonní číslo. Našich klientů si velice Vážíme, jistě vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Našeho kolektivu si velice vážíme, a proto nestrpíme nikoho mezisebou, kdo by okrádal klienty a tím kazil jejich dobrou pověst a pověst baru. V úctě, M.

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.