Kolejové propojení Plzeňská – Pavlovova

Všechny koleje jsou vyměněny, povrchy upraveny, přechody dokončeny a přístřešky zaskleny. Na novou trať tedy mohla vyrazit i nová tramvajová linka č.15.

Související články


Komentáře

 1. johny :

  Mi přijde, že ty dlažební kostky na třetí fotce jsou položeny dost diletantsky. To už bych tedy položil lépe aji já.

  Thumb up 3 Thumb down 2
 2. Jirka :

  Sleduje tady nekdo stavbu trati na hranecnik? Uz docela pokrocila, co jsem tam byl minimalne dva tydny zpet tak uz na trojici staly sloupy trakcniho vedeni a po cele delce trati jsou pripraveny patky na sloupy. Na samotnem hranecniku se zaclo s vymerou budouciho terminalu.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Rado :

  Jirka: Jezdím kolem, ale je to přesně tak, jak píšete. Nicméně celkem se usmívám nad touto akcí, neboť je to něco, o čem už hovořil Tošenovský, když byl primátorem. Takže uběhlo deset let a je to tady. Nicméně se obávám, že tyto přestupní terminály ještě více naženou lidi do aut, protože z linek, u kterých se nemuselo přestupovat, záměrně udělat linky s přestupem, je pitomost nejvyššího řádu. Ostatně i mě vyhnaly přestupy do auta.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  johny: Ty kostky jsou původní, nikdo s nimi nic nedělal. V průběhu stavby byl rozebrán jen asi 30cm pruh z důvodu instalace nových obrubníků – http://www.msstavby.cz/wp-content/uploads/2014/06/pavlovova-8.jpg

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Rado: No s tim oni take pocitaji. A protoze bude vice lidi v autech, tak se zavede placene parkovani. Treba ted jsem zvedav jestli zpoplatni to parkovani pred domem kultury. Zatim se o tom jen dohaduji. Kazdopadne temi poplatky za parkovani bezproblemu pokryjou pak provoz tech linek na ty terminaly.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.