DOV – Výklopna a Mlýnice

Společnost BeePartner zadala veřejnou zakázku na realizaci revitalizace objektů Výklopny a Mlýnice v Dolní oblasti Vítkovice.


Předmětem veřejné zakázky je revitalizace a zpřístupnění bývalých technologických objektů výklopny a mlýnice s cílem přeměny objektů k expozičním a edukativním účelům. V rámci přestavby budou zachovány oba původní technologické objekty, které doplní přístavba recepce, spojovací most mezi recepcí a mlýnicí a přístavba schodiště k mlýnici. Součástí zakázky jsou rovněž restaurátorské práce dle restaurátorského záměru, který je součástí projektu.

zdroj: vhodne-uverejneni.cz

Související články


Komentáře

 1. HÚ 190-12 :

  To už s původním výklopníkem a mlýnici uhlí vítkoevické koksovny nebude mít nic společného. Nový kabát a vyrabované zařízení. Celé je to špatné.

  Thumb up 5 Thumb down 4
 2. Crazym :

  HÚ 190-12: Ale tam se nebuduje technologická památka co by vzdělávací nástroj, to je spíš omáčka kolem pro získání dotací, buduje se tam zdroj příjmů a Dysneyland pro zábavu těch co ty prachy mají přinést :DD Říká se tomu ekonomika provozu.

  Thumb up 5 Thumb down 9
 3. HÚ 190-12 :

  Crazym: plně s vámi souhlasím, jen jsem chtěl spíš nastínit to, že když příjdete na tu tzv DOV, tak vás vítají v NKP, což asi původně tak nějak mělo být. Dnes už je to spíš opravdu víc Dysneyland než industriální NKP. No a tím, že ta mlýnice s výklopníkem dostane ve finále nový kabát, tak už je to potom úplně něco jiného. Ale prachy, prachy, prachy a zase prachy. :D Ekonomika provozu :DDD

  Thumb up 5 Thumb down 8
 4. Balde :

  Dnes jsem jel okolo a vypadá to, že už se tam něco děje. nemáte někdo bližší info?

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.