V Bravanticích byla zahájena výstavba Centra služeb. Co přesně se zde bude nacházet nevíme.
Podle informací od čtenáře, zde roste logistické centrum společnosti Geis.
Fotografie zaslané čtenářem. Děkujeme!

V Bravanticích byla zahájena výstavba Centra služeb. Co přesně se zde bude nacházet nevíme.
Podle informací od čtenáře, zde roste logistické centrum společnosti Geis.
Fotografie zaslané čtenářem. Děkujeme!
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.
balde :
mělo tam být nějaké centurm pro nějakou automoto značku, ale netuším zda to má byt ono,
14.05.2019 16:02Martin [msstavby.cz] :
balde: Bude tam Geis. Croy se bude realizovat na vedlejších pozemcích.
14.05.2019 16:05Aleš :
A opět na bonitní orné půdě…
14.05.2019 17:12vaclav :
Dle informací místních by v této lokalitě měly vyrůst objekty pro Geis (ten bude stěhovat své depo z Poruby), Lidl, auto-moto a nakonec i nějaké občerstvení. Nejspíš McDonald.
14.05.2019 19:24Crazym :
A já si říkal jak jsem jel posledně okolo co že to tam tak velkého bude 10 Km od konce Poruby a přesně o zničené půdě byla v autě řeč. Vypadá to, že jsme nepoučitelní, to bude jedna hala, druhá hala a až zase bude místní samospráva co myslí jen v horizontu svých volebních období potřebovat doplnit rozpočet, bude dobrá půda v pr.eli až k těm pumpám směr Ostrava a protože už tam je sjezd z dálnice, tak proč toho nevyužít a nepokračovat na druhou stranu že, vždyť je to tak pohodlné… :-)
15.05.2019 10:32JSjr. :
Crazym: Územní plán Bravantic najdete zde: https://www.bravantice.cz/urad/uzemni-plan/?page=3
15.05.2019 10:58Dlouhodobě plánované území pro zastavění se prostě zastaví, někde to trvá 5 let, někde 30, ale není to nic překvapivého. Stavitel samozřejmě zaplatí šílené peníze za vyjmutí ze ZPF, ornice se sejme a přesune jinde.
V případě logistických center si neumím představit, že by měly být jinde než u dálnice (pro pohodlí logistiky) a na kraji měst (pro pohodlí obyvatel města)
Crazym :
JSjr.: Jasně, beru že u dálnice a na kraji města ale tohle je sice u dálnice ale s městem už to nemá moc společného. Věřím, že by GEIS u dálnice v rámci města a brownfieldů v něm určitě něco našel ale víme, že takhle je to jednodušší. A tahle sendvičová metoda je vyzkoušená :-)
15.05.2019 11:23balde :
Crazym: je tam sjezd z dánice? tak proč by toho nevyužili.
15.05.2019 11:29aggu :
Crazym: A levnější ;)
15.05.2019 16:12vaclav :
Crazym: Investoři to zde měli děsně jednoduché, protože zde byla náklonnost města (viz územní plán) a taky původního majitele k prodeji pozemků, kde se dnes staví.
15.05.2019 19:25Jája :
vaclav: A já myslel, že někde někomu něco chybí, nějaký ten prostor. Takže u Poruby budou stavět další haly, jedna se jim uvolní od Geis a ten se posune jen o kousek vedle.
16.05.2019 12:40O jak my se máme, že si necháme donekonečna zabírat půdu těmito překládacími krabicemi :).
Jája :
JSjr.: To s tím sejmutím ornice tu už několikrát bylo, ale kam ji budeme sypat?
16.05.2019 12:49aggu :
Jája: Podle kvality/bonity půdy. Na pole, na ohumusování ploch kolem novostaveb… Obecně tam, s kým se stavba dohodne o převodu. Pravděpodobně okolní zemědělská družstva, okolní stavby, nebo stavba samotná.
16.05.2019 15:33Bravantice :
JSjr.: <
Někdo je velmi dobře informovaný :)…
10.10.2019 20:50