Logistické centrum Lidl

Záběry z dronu zachycující novostavbu logistického centra společnosti Lidl a nedávno dokončenou restauraci rychlého občerstvení McDonald´s v Bravanticích.

Související články


Komentáře

 1. Tomas :

  Budeme národ nejlepších skladníků v Evropě. A pak nás nahradí roboti a budeme mít i nejvíce volnéhi času. Romantické vyhlídky…

  Thumb up 31 Thumb down 4
 2. aldik :

  Tomas: my jako národ těžko, protože půlka národa bude nadávat že by za ty peníze ani nevstala z postele a pak druhým dechem že jim berou práci Poláci, Ukrajinci a další a nakonec že Romové sedí doma na dávkách a nejdou tam makat :-D

  Thumb up 14 Thumb down 7
 3. Robur :

  Mám dojem, že kvůli chybějícímu (asi zatím) upozornění na McDonald´s z dálnice zeje restaurace většinou prázdnotou.

  Thumb up 4 Thumb down 2
 4. Tom B :

  Robur: No já co tam byl,tak se v tom Mekáči nedalo hnout 🙄🙄🙄

  Thumb up 2 Thumb down 4
 5. Robur :

  Tom B: Ano, je to možné. Moje zkušenosti byly ale opačné.

  Thumb up 4 Thumb down 0
 6. Raptor :

  Tom B: skladníci z Lidlu tam budou obědvat každý den 😁

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. Václav :

  Nechápu jaké hovado může takovou prasárnu na orné půdě pořád schvalovat, snad jim konečně zatnou tipec poslanci a schválí ten zákon o ochraně zemědělské půdy před výstavbou skladů. Aspoň by se jim tak konečně neco povedlo.

  Thumb up 19 Thumb down 3
 8. Jarča :

  Václav : za podpory … za velké prachy, rostou na orných půdách, na rozdíl od pro život uzitecnych plodin, nedůležité plechy

  Thumb up 4 Thumb down 1
 9. Ostravak :

  Skvělé, jen tak dále, pole máme všude u cesty, ale moderní hala s vysokou mírou automatizace o zastavěné ploše 1 ha, která na každých 1000 m2 potřebuje jednoho zaměstnance s minimální mzdou, kvůli splnění podmínek investiční pobídky (jinak by nepotřebovala žádného), je obrovskou přidanou hodnotou pro okolí.

  Orné půdy máme dost, místní zemědělci mají produkci předraženou a bohatě dotovanou a v konečném důsledku se stejně téměř všechno dováží ze zahraničí… není nad čerstvou mrkev z Jižní Ameriky v polovině srpna.

  Thumb up 4 Thumb down 1
 10. Dr. Kohn :

  Ostravak: Ano, mrkev co vyroste hned vedle dálnice. To chci jíst každý den….
  Vedle dálnice by měl být pruh 200m kde je zakázáno pěstovat cokoli, co je pro konzumaci lidí. Max pro dobytek, a ani tomu bych to nepřál.

  Thumb up 1 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.