Bytový dům Janáčkova

Jeřáb je na místě, základy jsou vyvrtány – stavba může začít.

Související články


Komentáře

 1. vojta :

  Město již hledá developera pro dostavbu bloku:
  https://pozemky.ostrava.cz/proluka-masna/

  Thumb up 27 Thumb down 0
 2. Honza :

  Proti téhle stavbě nebyly žádné petice?

  Thumb up 26 Thumb down 1
 3. MM :

  vojta: Jedině dobře! Do této části města se dá napasovat několik domů a celé místo výrazně pozvednout. Jediné co celé této oblasti chybí je obchod. Ideálně v přízemí nové výstavby supermarket. Ostatní vybavenost tam je. No a věřím, že město začne vážně přemýšlet nad Stodolní ulicí. Časy se mění a myslím si, že je potřeba začít vymáhat pořádek a hlavně čistotu. Zkrátka udělat z toho příjemné místo.

  Thumb up 49 Thumb down 0
 4. deril :

  konečně se v ostravě staví byty. centrum ostravy potřebuje nové byty jako sůl. a čím víc jich bude tím líp.

  Thumb up 24 Thumb down 0
 5. Sanju :

  Mám k tomu jedinou výhradu: v blízkosti jsou budovy z neomítaných cihel (jatka a střední umělecká škola), ta stavba bytového domu na Masné by do okolí zapadala ještě lépe, kdyby měla taky takovou fasádu (byť třeba imitovanou) namísto šedých kachlí.

  Thumb up 6 Thumb down 4
 6. Mx :

  Sanju: polovina momentálně stavěného domu na Janáčkové měla právě naproti jatkám mit tuto imitaci cihel. Ale realne tam podle fotky na plote stavi sedocerny brizolit. Takze tak :-)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. LabBrab :

  Mx: No ono jde o to, že v současné chvíli se staví pouze ten rohový bílý dům. Ten zbytek je pouze indikativní ilustrace toho, co by tam mohlo stát. Nikdy tam ten cihlový ani nynější tmavý dům vyprojektován nebyl. Pozemek je nabízen k prodeji developerům. Jedná se pouze o nastínění hmoty budovy, která by tam jednou mohla stát a dotvořila nově prodlouženou ulici Masnou.

  Na odkazu je zase úplně jiná vizualizace. Přesně z toho důvodu, že žádný reálný projekt tam v tuto chvíli neexistuje. Tudíž bych se zbytečně nerozčiloval, že tam roste něco jiného, než bylo představeno. Ono to tam totiž neroste a pravděpodobně ani nebude, když případný investor přijde s úplně jiným projektem.

  https://pozemky.ostrava.cz/proluka-masna/

  Thumb up 10 Thumb down 1
 8. Mx :

  LabBrab: ok, diky za vysvetleni. Z vizualizací na msstavby to podle mne zjevne nebylo, vzdy zde byly obrazky obou domů, nejen rohového. Navic je zvlastni, ze na plote stavby zobrazuji neco, co vlastne nestavi, myslim, ze obvykle se na plote pouze zobrazi stavena budova anebo pouze jiz existujici okolni stavby. Ale pokud to tak je, dekuji za vysvetleni

  Thumb up 6 Thumb down 0
 9. aldik :

  MM: Supermarket? Kousek je Albert na Nádražní (u magistrátu), albert v Karolíně.. není třeba mít obchod pod nosem (doslova :D ). Ostravě (celé Moravě) spíš chybí další hráč v on-line světě, třeba návrat Košíku :)

  Thumb up 5 Thumb down 4
 10. Fanda :

  LabBrab: Omlouvám se za ten palec dolu.(překlep) Líbí se mně váš názor na tuto stavbu samozřejmě tam nebude žádná divočina,jen se dotvoří blok.A doufám že to bude brzy.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 11. MM :

  aldik: Dobře, ale jsme v samém centru a tím pádem Albert v Karolině je už opravdu daleko. Když chcete koupit pár věcí, nepojedete do Karoliny. Taky tam chybí normální restaurace. Je tam pouze Stodolní. Mám tam kanceláře, jsem tam denně a vidím to. Upřímně na bydlení to aktuálně není to nejlepší. Člověk ať se to nezdá je svým způsobem odříznutý.

  Thumb up 7 Thumb down 2
 12. aggu :

  MM: Nejsme v centru, jsme (zatím) na jeho periferii. 3 bloky odsud (v pěší vzdálenosti) je Albert u Volhy. Normálních restaurací je v okolí spousta, to je to poslední co tam chybí. V blízké budoucnosti to bude velmi atraktivní lokalita, takže uvidíme co dál ;)

  Thumb up 11 Thumb down 4
 13. Sanju :

  LabBrab: Díky za vysvětlení, taky jsem si tu vizualizaci špatně vyložil a pochopil to tak, že město postaví i ten šedivý dům.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 14. jiřík :

  Staví sponzor hnutí ANO. Divné.

  Thumb up 4 Thumb down 7

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.