Zákaz reklamního smogu – mapa

Mapa ukazující, kde bude regulována reklama. I když je manuál zpracován pro celé území města. Platí jen v určitých lokalitách. Z velké části kopíruje městské památkové zóny a okolí památkových objektů.

Interaktivní mapu si můžete prohlédnout ZDE.

zdroj: ostrava360.cz

Související články


Komentáře

 1. Rdm :

  Tak to jsem zvědav, stejně čekám, že až dokončí tu „rekonstrukci“ špalíčku v Hrabůvce, tak se tam ta bizardní reklamní směska vrátí :)

  Thumb up 8 Thumb down 2
 2. Srdíčkář :

  Jak je to tedy vyřešené s reklamou, která už tam je ? Např. na Dr. Martínka všechny ty obrovské reklamy – Alza, AAA, Sting atd. na panelácích, kdy je budou muset firmy odstranit ? Ještě mě napadá jedna specifická situace, která je u výškáče u rondlu, reklama je tam přímo na fasádě (název stavební firmy), co s tím ?

  Thumb up 3 Thumb down 3
 3. O. :

  A proč nemůže být vkusná reklama v celém městě? Proč jenom někde? Sídliště na periferiích už jsou odepsana jako nějaká ghetta?

  Thumb up 17 Thumb down 1
 4. O. :

  O.: Resp. vkusný veřejný prostor celkově.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 5. Tano :

  Srdíčkář: Reklama je tam už přímo na fasádě? Tak to bohužel nezbyde nic jiného, než zbourat celý dům :-)

  Thumb up 9 Thumb down 6
 6. Srdíčkář :

  Tano: Proč by měli bourat dům ? Myslím, že vzhledem k tomu, že ten dům patří do zóny regulace reklamy, má novou fasádu a její součástí je velkoformátová reklama (zhotovitel rekonstrukce ?), je normální se ptát, jak se v takovém případě bude postupovat. Tvůj nevtipný komentář na tom nic nezmění.

  Thumb up 3 Thumb down 5
 7. Crazym :

  Srdíčkář: Bože, další chytrák co nevidí ten smajlík na konci ale za každou cenu se musí vyjádřit. Chápeš vůbec co je ironie?
  Tak to mě naopak připadá ten komentář na Ostravu celkem vtipný nejen v souvislosti se zbořením baráku na Sokolské kdy problém přeci zmizel spolu s barákem a ovečky ještě nadšeně békaly :-)
  Chtěl bych mít Tvoje starosti (ironie) :DD Navíc bečíš na nesprávném hrobě, je normální se ptát ale zkus to hrdinně nasměrovat jinam než na diskuzi na MS stavbách :DD

  Thumb up 4 Thumb down 3

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.