Související články
- 03.12.2025: Rezidence LXM – II. etapa

- 20.01.2022: Rezidence LXM – II. etapa

- 27.06.2016: Bytová výstavba Opavská

- 11.05.2016: Bytová výstavba Opavská

- 03.12.2015: Bytová výstavba Opavská

- 16.09.2015: Opavská – foto z výstavby







Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.
Abychom poskytli co nejlepší služby, my a naši partneři používáme k ukládání a/nebo přístupu k informacím o zařízeních, technologie jako soubory cookies. Souhlas s těmito technologiemi nám a našim partnerům umožní zpracovávat osobní údaje, jako je chování při procházení nebo jedinečná ID na tomto webu. Nesouhlas nebo odvolání souhlasu může nepříznivě ovlivnit určité vlastnosti a funkce.
Kliknutím níže vyjádřete souhlas s výše uvedeným nebo proveďte podrobnější rozhodnutí. Vaše volby budou použity pouze na tomto webu. Nastavení můžete kdykoli změnit, včetně odvolání souhlasu, pomocí přepínačů v Zásadách cookies nebo kliknutím na tlačítko Spravovat souhlas ve spodní části obrazovky.



jde o ten projekt z minulych odkazu?
Ty lidi z toho paneláku, co leze na druhé fotce, musí být nadšení. Celé roky koukali do zeleného a teď jim před okna vyroste další barák. A zase ubyde volného místa. Kousek vedle staví sportoviště, tady barák. Takhle to bylo aspoň hezké, vzdušné.
Moment, to je ta louka, která jde vidět od tramvaje při pohledu na bazén? To se bude konečně zastavovat? Supeeer! Ale kde jsou nějaké definitivní vizualizace?
Kubaiss: Jak tady již někdo psal… tohle je město a ne park či les. Tzn. že zástavba je nutná pro rozvoj… žil jsem nějakou dobu v Londýně a tam takové velké volné plochy nenajdete… Jediná zeleň je v parcích podobných Komenského sadům… Prostě si musíme zvyknout, že pesjci budou muset kakat jinde na trávu a tady už ne.
PetrP: já vím, že to je město, ale mě se právě na Porubě líbí ta zeleň mezi baráky, že to není jen asfalt a beton.
Podivejte….. me tady fascinuje jak porad se tady objevuji prispevky co na to budou rikat ti lidi z vedlejsiho panelaku….. pokud se jim to nelibi, tak ten byt muzou prodat a jit jinam ne? V uzemnim planu to je stavebni parcela, a tudiz je logicke, ze se tam bude nekdy stavet. Pokud to tak nekdo nechtel, tak mel podat navrh na zmenu. Resit to drive, nez se objevi nekdo kdo ma o pozemek zajem. My tady mame vubec nejaky zvyk resit veci az ve chvili kdy se s nimi nic neda delat. Viz fukusima…. jako chapu vytky a pod, ale trosku s krizkem po funuse ne? Jatka…. porad dokola…. jatka jsou zabita, a nikdo s nimi nic delat nebude – konec. Pokud chcete projevit svuj nazor, tak do bauhausu nechodte. To je pro ne nejlepsi signal. Textilia…. zde je nyni moznost neco delat…. tlacit na radni, psat jim emaily a dopisy, a pri volbach jim to zpocitat. Zde je zatim prostor neco delat. Ovsem je potreba se o toto deni zajimat, a pamatovat si kdo co dela a utvaret si nazor. A ne jen mavnout rukou, a rict ze to je stejne jedno…. Bohuze… toto je vse o obcanske spolecnosti, ktera tady zatim proste neni. A ani za 20 let po revoluci neni moc v silach ji vybudovat tak rychle. Jinde to funguje, ale tam je take demokracie o par let dele….
Jsem zvědavý na ceny bytů, vzhledem k tomu, že Opavská patří v Porubě k nejhůře prodávaným (žádaným) adresám. Cenově jsou tam byty nejlevnější. Opavská patří mezi nejrušnější komunikace v Ostravě, navíc tramvaje. Jsem na to opravdu zvědavý, jak si s tím investor poradí…
Nejsem Ostravák, nemám tady bydliště, je to jen můj názor z toho, jak jezdím kolem místa tramvají.
@MM: Když jsou plastová okna a jsou zavřená, tramvaj prakticky nejde slyšet. Když je otevřený balkón, je trochu hluk. Spánek ani nic jiného to neruší. Na Opavské se bydlí skvěle ;-)
Summerboy: také to nevidím tak černě a to jsem z Poruby, naopak se moc těším na tu zástavbu, snad bude tak povedená, jak se prezentovala, jsme prostě ve městě, tak to už někteří pochopte, a takhle se zastavuje nejen Londýn, ale třeba i polská města, ke kterým máme blíž
thrpst:
Vyjádření investora na do o zahájení stavby:
Dobrý den,
ano byla zahájena stavba bytová výstavba Ostrava Poruba – I. Etapa. Vizualizace v současnou chvíli nelze poskytnout.
S pozdravem
Madusioková – zástupce investora
Takže nějaká změna projektu je možná. Jen ať to nevypadá jak zateplený panelák !
Do roka a do dne tam bude stát autosalon.
Honza: ?
Stačí kouknout na investora.
@Petr: Mňam, to zní chutně :-)! Studiové byty nad zázemím autosalónu mohou být velmi krásné, akorát mám strach, aby případní zájemci nebyli odrazeni stigmatem „bytu nad autosalónem“…