Komentáře

 1. thrpst :

  jde o ten projekt z minulych odkazu?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Kubaiss :

  Ty lidi z toho paneláku, co leze na druhé fotce, musí být nadšení. Celé roky koukali do zeleného a teď jim před okna vyroste další barák. A zase ubyde volného místa. Kousek vedle staví sportoviště, tady barák. Takhle to bylo aspoň hezké, vzdušné.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Summerboy :

  Moment, to je ta louka, která jde vidět od tramvaje při pohledu na bazén? To se bude konečně zastavovat? Supeeer! Ale kde jsou nějaké definitivní vizualizace?

  Thumb up 0 Thumb down 1
 4. PetrP :

  Kubaiss: Jak tady již někdo psal… tohle je město a ne park či les. Tzn. že zástavba je nutná pro rozvoj… žil jsem nějakou dobu v Londýně a tam takové velké volné plochy nenajdete… Jediná zeleň je v parcích podobných Komenského sadům… Prostě si musíme zvyknout, že pesjci budou muset kakat jinde na trávu a tady už ne.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Kubaiss :

  PetrP: já vím, že to je město, ale mě se právě na Porubě líbí ta zeleň mezi baráky, že to není jen asfalt a beton.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Tomas T. :

  Podivejte….. me tady fascinuje jak porad se tady objevuji prispevky co na to budou rikat ti lidi z vedlejsiho panelaku….. pokud se jim to nelibi, tak ten byt muzou prodat a jit jinam ne? V uzemnim planu to je stavebni parcela, a tudiz je logicke, ze se tam bude nekdy stavet. Pokud to tak nekdo nechtel, tak mel podat navrh na zmenu. Resit to drive, nez se objevi nekdo kdo ma o pozemek zajem. My tady mame vubec nejaky zvyk resit veci az ve chvili kdy se s nimi nic neda delat. Viz fukusima…. jako chapu vytky a pod, ale trosku s krizkem po funuse ne? Jatka…. porad dokola…. jatka jsou zabita, a nikdo s nimi nic delat nebude – konec. Pokud chcete projevit svuj nazor, tak do bauhausu nechodte. To je pro ne nejlepsi signal. Textilia…. zde je nyni moznost neco delat…. tlacit na radni, psat jim emaily a dopisy, a pri volbach jim to zpocitat. Zde je zatim prostor neco delat. Ovsem je potreba se o toto deni zajimat, a pamatovat si kdo co dela a utvaret si nazor. A ne jen mavnout rukou, a rict ze to je stejne jedno…. Bohuze… toto je vse o obcanske spolecnosti, ktera tady zatim proste neni. A ani za 20 let po revoluci neni moc v silach ji vybudovat tak rychle. Jinde to funguje, ale tam je take demokracie o par let dele….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. MM :

  Jsem zvědavý na ceny bytů, vzhledem k tomu, že Opavská patří v Porubě k nejhůře prodávaným (žádaným) adresám. Cenově jsou tam byty nejlevnější. Opavská patří mezi nejrušnější komunikace v Ostravě, navíc tramvaje. Jsem na to opravdu zvědavý, jak si s tím investor poradí…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Kubaiss :

  Nejsem Ostravák, nemám tady bydliště, je to jen můj názor z toho, jak jezdím kolem místa tramvají.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Summerboy :

  @MM: Když jsou plastová okna a jsou zavřená, tramvaj prakticky nejde slyšet. Když je otevřený balkón, je trochu hluk. Spánek ani nic jiného to neruší. Na Opavské se bydlí skvěle ;-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. mm :

  Summerboy: také to nevidím tak černě a to jsem z Poruby, naopak se moc těším na tu zástavbu, snad bude tak povedená, jak se prezentovala, jsme prostě ve městě, tak to už někteří pochopte, a takhle se zastavuje nejen Londýn, ale třeba i polská města, ke kterým máme blíž

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Martin [msstavby.cz] :

  thrpst:
  Vyjádření investora na do o zahájení stavby:
  Dobrý den,
  ano byla zahájena stavba bytová výstavba Ostrava Poruba – I. Etapa. Vizualizace v současnou chvíli nelze poskytnout.
  S pozdravem
  Madusioková – zástupce investora

  Takže nějaká změna projektu je možná. Jen ať to nevypadá jak zateplený panelák !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Honza :

  Do roka a do dne tam bude stát autosalon.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Martin [msstavby.cz] :

  Honza: ?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Honza :

  Stačí kouknout na investora.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Summerboy :

  @Petr: Mňam, to zní chutně :-)! Studiové byty nad zázemím autosalónu mohou být velmi krásné, akorát mám strach, aby případní zájemci nebyli odrazeni stigmatem „bytu nad autosalónem“…

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.