Rezidence LXM – II. etapa

Druhá etapa záměru "Rezidence LXM" v Ostravě-Porubě představovala výstavbu objektu s třípodlažní komerční podestou z niž měly vystupovat dvě obytné věže. Nově bude mít záměr maximálně osm nadzemních podlaží. Informace vyplývají z aktualizovaného jednotného environmentálního stanoviska.

Stručný popis záměru:

Původní navrhovaná podoba záměru:

Umístění záměru:

pramen: Úřední deska / ostrava.cz

Související články

Komentáře

  • david 03.12.2025  ●  11:58

    takze v prizemi bude dalsi autosalon tak jako posledne? :) Z osmi patrove bytovky budou pro byty pak jen 3 patra :D a mozna nakonec ani to ne…

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 6

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.