Komentáře

 1. thrpst :

  jde o ten projekt z minulych odkazu?

  Thumb up  Thumb down
 2. Kubaiss :

  Ty lidi z toho paneláku, co leze na druhé fotce, musí být nadšení. Celé roky koukali do zeleného a teď jim před okna vyroste další barák. A zase ubyde volného místa. Kousek vedle staví sportoviště, tady barák. Takhle to bylo aspoň hezké, vzdušné.

  Thumb up  Thumb down
 3. Summerboy :

  Moment, to je ta louka, která jde vidět od tramvaje při pohledu na bazén? To se bude konečně zastavovat? Supeeer! Ale kde jsou nějaké definitivní vizualizace?

  Thumb up  Thumb down
 4. PetrP :

  Kubaiss: Jak tady již někdo psal… tohle je město a ne park či les. Tzn. že zástavba je nutná pro rozvoj… žil jsem nějakou dobu v Londýně a tam takové velké volné plochy nenajdete… Jediná zeleň je v parcích podobných Komenského sadům… Prostě si musíme zvyknout, že pesjci budou muset kakat jinde na trávu a tady už ne.

  Thumb up  Thumb down
 5. Kubaiss :

  PetrP: já vím, že to je město, ale mě se právě na Porubě líbí ta zeleň mezi baráky, že to není jen asfalt a beton.

  Thumb up  Thumb down
 6. Tomas T. :

  Podivejte….. me tady fascinuje jak porad se tady objevuji prispevky co na to budou rikat ti lidi z vedlejsiho panelaku….. pokud se jim to nelibi, tak ten byt muzou prodat a jit jinam ne? V uzemnim planu to je stavebni parcela, a tudiz je logicke, ze se tam bude nekdy stavet. Pokud to tak nekdo nechtel, tak mel podat navrh na zmenu. Resit to drive, nez se objevi nekdo kdo ma o pozemek zajem. My tady mame vubec nejaky zvyk resit veci az ve chvili kdy se s nimi nic neda delat. Viz fukusima…. jako chapu vytky a pod, ale trosku s krizkem po funuse ne? Jatka…. porad dokola…. jatka jsou zabita, a nikdo s nimi nic delat nebude – konec. Pokud chcete projevit svuj nazor, tak do bauhausu nechodte. To je pro ne nejlepsi signal. Textilia…. zde je nyni moznost neco delat…. tlacit na radni, psat jim emaily a dopisy, a pri volbach jim to zpocitat. Zde je zatim prostor neco delat. Ovsem je potreba se o toto deni zajimat, a pamatovat si kdo co dela a utvaret si nazor. A ne jen mavnout rukou, a rict ze to je stejne jedno…. Bohuze… toto je vse o obcanske spolecnosti, ktera tady zatim proste neni. A ani za 20 let po revoluci neni moc v silach ji vybudovat tak rychle. Jinde to funguje, ale tam je take demokracie o par let dele….

  Thumb up  Thumb down
 7. MM :

  Jsem zvědavý na ceny bytů, vzhledem k tomu, že Opavská patří v Porubě k nejhůře prodávaným (žádaným) adresám. Cenově jsou tam byty nejlevnější. Opavská patří mezi nejrušnější komunikace v Ostravě, navíc tramvaje. Jsem na to opravdu zvědavý, jak si s tím investor poradí…

  Thumb up  Thumb down
 8. Kubaiss :

  Nejsem Ostravák, nemám tady bydliště, je to jen můj názor z toho, jak jezdím kolem místa tramvají.

  Thumb up  Thumb down
 9. Summerboy :

  @MM: Když jsou plastová okna a jsou zavřená, tramvaj prakticky nejde slyšet. Když je otevřený balkón, je trochu hluk. Spánek ani nic jiného to neruší. Na Opavské se bydlí skvěle ;-)

  Thumb up  Thumb down
 10. mm :

  Summerboy: také to nevidím tak černě a to jsem z Poruby, naopak se moc těším na tu zástavbu, snad bude tak povedená, jak se prezentovala, jsme prostě ve městě, tak to už někteří pochopte, a takhle se zastavuje nejen Londýn, ale třeba i polská města, ke kterým máme blíž

  Thumb up  Thumb down
 11. Martin [msstavby.cz] :

  thrpst:
  Vyjádření investora na do o zahájení stavby:
  Dobrý den,
  ano byla zahájena stavba bytová výstavba Ostrava Poruba – I. Etapa. Vizualizace v současnou chvíli nelze poskytnout.
  S pozdravem
  Madusioková – zástupce investora

  Takže nějaká změna projektu je možná. Jen ať to nevypadá jak zateplený panelák !

  Thumb up  Thumb down
 12. Honza :

  Do roka a do dne tam bude stát autosalon.

  Thumb up  Thumb down
 13. Martin [msstavby.cz] :

  Honza: ?

  Thumb up  Thumb down
 14. Honza :

  Stačí kouknout na investora.

  Thumb up  Thumb down
 15. Summerboy :

  @Petr: Mňam, to zní chutně :-)! Studiové byty nad zázemím autosalónu mohou být velmi krásné, akorát mám strach, aby případní zájemci nebyli odrazeni stigmatem „bytu nad autosalónem“…

  Thumb up  Thumb down

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.