Bytová výstavba Opavská

I když se stavitel snaží aby to nebylo poznat tak práce přesto pokračují. Po osazení všech oken probíhá obkládání částí fasády. Potěšující je, že je to pravý obklad a ne jen malůvka jako na domě ve Svinově.

Související články


Komentáře

 1. balde :

  jen by mě zajímalo jaký účel má, že to staví tak pomalu

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Daniel :

  balde: Možná chtějí trhnout nějaký rekord.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. skelet :

  spíš to platí z ruky

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Václav :

  Daniel: Do toho mají ještě daleko :D Vzpomeňme na skelet u kulturáku…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. kdojekdo :

  Na tento ryze podnikatelský objekt je v 1. etapě čerpán úvěr a to dokonce u SFRB ve výši cca 36 mil.Kč.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  hm, skoda, ze se to tak odchylilo od tech puvodnich vizualu, vypadalo to o poznani „lidsteji“..
  http://www.msstavby.cz/bytove-domy-opavska-ul-28-10-2011/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. MarianL. :

  Mohli to postavit naopak – tu vyšší část dál od paneláku. Je to hnus, jak je to k sobě nalepené..opravdu si tam lidi vidí z okna do okna.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. balde :

  MarianL.: jako v kazde druhé ulíci v centru

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. Rýša :

  balde: Jsme v městě, kde to je snad normální. Až pojedete v nějaké obci za městem, podívejte se na domky. Tam se lidi také dívají z okna do okna. To byste musel žít na samotě u lesa, abyste měl 100% soukromí a neotravovaly Vás pohledy lidí.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 10. Rýša :

  balde: Balde – omluva , to platilo pro MarianaL.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. MarianL. :

  Z Okna do okna je nevýhoda města, zejména historických center. Na sdliště to ale nepatří. Sídliště mají největší výhodu právě v rozumném rozestupu jednotlivých domů. Je fakt, že toto místo by se dalo nazvat sídlištní prolukou, tak se dostavba dala očekávat. Původní plány tohoto projektu byly velkolepé a krásně by tuto proluku zaplnily, ale to co tam vzniká je jen zlomek z původních plánů a ještě okleštěný. I budoucí majitelé nových bytů by ocenili, kdyby to bylo dál od toho věžáku, který je mimochodem jefinečný v celé Ostravě. Celé to místo mělo vypadat úplně jinak už za komunistů, ale tehdy to bylo stejné jako dnes. Prvně velké plány, potom se postavilo jen něco a pak po dedetiletí nic. Komunisti postavili ten věžák + ten druhý nižší u pracáku, mělo tam být kino a další deskové domy, vše atypy, žádné typizované konstrukční soustavy.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 12. Martin [msstavby.cz] :

  Problém je spíše v čecháčské zvědavosti, co druhý soused dělá a snad se nemá náhodou lépe, ne v umístěných oknech.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 13. balde :

  v okoli stavby probihaji další zemni práce, nejake blizsi infrmace?

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.