Rezidence LXM – II. etapa

V Ostravě-Porubě se plánuje druhá etapa projektu "Rezidence LMX". Objekt má být tvořen dvěma věžemi o dvanácti a čtrnácti nadzemních podlažích, které budou mít společnou podestu. Projekt je ve fázi územního řízení.

zdroj: ostrava.cz

Související články

Komentáře

  • balde 20.01.2022  ●  06:59

    se nějak rozjeli do výšky.

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 0
  • vojta 20.01.2022  ●  07:39

    Vždycky jsem si říkal, jaká je škoda, že první etapa není někde v centru. Líbí se mi to. Nevadí ale. Hlavně, že se staví!

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 4
  • Inso 20.01.2022  ●  07:59

    Nebude to stínit bazénu?

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 1
  • Jiřík 20.01.2022  ●  08:18

    Inso : Bude to stínit bazénu i okolním domům

    To se mi líbí 10 To se mi nelíbí 9
  • adamous 20.01.2022  ●  08:32

    A petice mistnich uz se taky planuje? …

    To se mi líbí 13 To se mi nelíbí 2
  • aggu 20.01.2022  ●  10:16

    Jiřík: Někdy v lednu by s tím opalováním na dece mohl být na pár hodin problém….

    To se mi líbí 9 To se mi nelíbí 9
  • Johnny 20.01.2022  ●  10:18

    vojta: Není to škoda. Poruba velmi potřebuje kvalitní zástavbu, která diverzifikuje portfolio služeb, aby z ní přestalo být sídliště a začala fungovat jako plnohodnotná čtvrť. Tyhle projekty (mix bydlení a komerce) tomu pomáhají.

    To se mi líbí 19 To se mi nelíbí 5
  • Jiří 20.01.2022  ●  11:13

    Zas tak kvalitní komerce tam nevznikne

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 1
  • Johnny 20.01.2022  ●  12:16

    Jiří: To samozřejmě nevím, v popisku ale stojí, že kromě autosalonu, servisu a parkování tam budou „komerční prostory“, což cením.

    To se mi líbí 12 To se mi nelíbí 3
  • Hans 20.01.2022  ●  21:08

    Jiřík: I kytičkám to bude stínit. Taky pejskům a dalším miláčkům. A hlavně parkovištím, kterých si lidé cení nejvíc. ;)

    To se mi líbí 11 To se mi nelíbí 5
  • Sepot Bucharu 20.01.2022  ●  22:45

    Wow! Skoro prilis dobre na to, aby to byla pravda. Nezbyva nez drzet palce.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 3
  • LK 21.01.2022  ●  11:25

    Zaujalo mě, že tam má být zase autosalon a servis. Na druhou stranu to není ke škodě mít servis s dobrou dopravní dostupností kousek od tramvaje. Není nic horšího, když dáte auto do servisu, ti nemají náhradní auto a pak se snažíte dopravit zpět domů z míst, kde je zastávka nejméně 10 minut chůze a ještě tam nic nejede.

    To se mi líbí 7 To se mi nelíbí 0
  • Feldkurát katz 16.09.2023  ●  23:31

    Inso.
    Bude i v létě.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.