Komentáře

  • thvari 08.06.2016  ●  06:47

    Výborné!

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • mJožka 08.06.2016  ●  06:48

    Jedenáct bodů z deseti za stojany na kola (viz obrázek č. 3).

    To se mi líbí 8 To se mi nelíbí 0
  • David 08.06.2016  ●  07:33

    mJožka
    Naprostá pravda.
    Konečně normální stojan a ne ty prcky kde nejdou dát kotouče, nebo hrozí zlomení špic.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Jann 08.06.2016  ●  13:33

    Česká klasika: úprava zelených ploch? Na co! V Africe to přece vypadá ještě hůře.

    To se mi líbí 2 To se mi nelíbí 3
  • Roman 08.06.2016  ●  18:18

    Dnes jsme to byli vyzkoušet s dětmi, ale při poledním slunci se asi z měkčeného barevného povrchu terénu silně odpařoval dost nepříjemný zápach (snad barev). I když dětem prý voněl ?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Ene 17.06.2016  ●  12:39

    Vypadá to hodně zajímavě. Lze někde dohledat například délku in-line dráhy?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.