Amsterdam Office Centrum

Žádost o prodloužení územního rozhodnutí projektu Amsterdam Office Centrum v centru Ostravy.

Vizualizace:


Související články


Komentáře

 1. dolil :

  Opravdu nápadité a originální…

  Thumb up 10 Thumb down 2
 2. Moon :

  Prodloužení už tak dlouhého utrpení. Snad to aspoň bude stát za to.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. thvari :

  však on ten ostravak na té pitomé radnici nebude věčně

  Thumb up 19 Thumb down 2
 4. Danek :

  To nechápu. Odvolaní firma podala ke krajskému úřadu a ten povolil stavbu(už by tedy nic nemelo bránit stavbě)…co je tam zase za problém..kdy se začne stavět? Upozornuji že CB centrum +Amstradam office cca. 2500prac.míst.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. Balde :

  Danek: a jsou tu ty mista????

  Thumb up 2 Thumb down 1
 6. Rýša :

  Danek: A bylo by tam 110 parkovacích míst v podzemí. Jen nevím, jestli to úředníkům MOaPu bude stačit!? Problém jak u tohoto projektu tak i u CB centra určitě nějaký je, ale nejspíš ho hledat jinde než u společnosti.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 7. Rýša :

  thvari: No, radnice pitomá není :-).je to jedna z nejlepších ostravských staveb, spíš bych napsal, že „to“ co sedí v radnici….

  Thumb up 5 Thumb down 0
 8. Danek :

  Balde: POkud se nepostaví budovy, nemužou být pracovní místa.U těchto staveb je kvůli uvěrování nutné mít předjednány nájemce aspon v rozsahu 30-40%….takže předpokladám, že část těchto pr.míst je jistý(každá budova se zaplní zaleží na ceně a podmínkách pronájmu)..dřív nebo později.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 9. LK :

  Danek: nová Karolina Park se pomalu ale jistě plní (v budově sever je již druhé, třetí a páté patro plné, čtvrté a třetí z většiny, komplet prázdné zůstává nejvyšší šesté patro, kde se čeká na zájemce, který si pronajme celý prostor), takže brzy dojdou moderní kanceláře v blízkosti centra. A proto bude Amsterdam Office potřeba. I když uznávám, že počet parkovacích míst je malý.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. Danek :

  LK:No to máš pravdu, ale pokud si dobře pamatuji tak to původní odvolaní ke krejskému úřadu bylo s důvodu trafostanice(takže chápu , že co se týká parkovacích mist bylo vše o.k….respektiv.nebylo proti němu námitek.)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. MM :

  LK: Aktuálně pronajato cca 60%. Podle mého to, ale není pro naše firmy. Většinou jsou to pobočky mezinárodních firem, které tady již působí a jen se sestěhovali (Unicredit, Česká spořitelna, Ness, Stora Enso). Pro našince není úplně jednoduché zaplatit vstupní náklady, splnit bankovní záruky, platbu nájmu předem a podobně. Není to tedy tak, že nové kanceláře = nová pracovní místa. Bohužel nejsme Praha, není tady tolik ekonomicky silných firem :-(

  Thumb up 5 Thumb down 1
 12. Balde :

  LK: staví se red house :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. LK :

  MM: jeden z nových nájemců Y Soft je česká firma, sice původně Brněnská, ale otevřela novou pobočku v Ostravě.
  Balde: ten smajlík na konci je hodně vypovídající :-D upřímně řečeno, z důvodu jak dlouho a jak „kvalitně“ se staví, tak bych do té budovy nechtěl. A i z venku to vypadá odfláknutě, jak to bude vypadat uvnitř?

  Thumb up 0 Thumb down 2
 14. jura5 :

  Balde: Red House se nestaví, letos tam ještě nebyla noha.

  Thumb up 5 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.