Novostavba bytového domu ul. Novoveská

Na ulici Novoveská v Ostravě-Mariánských Horách se plánuje výstavba bytového domu.

zdroj: EIA

Související články


Komentáře

 1. Moon :

  Ta lokalita vypadá jako po vybombardování – všudypřítomný bordel, nedaleká zastávka v dezolátním stavu a celkově divné okolí. V takovém sousedství bych bydlet nechtěl.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 2. thvari :

  Přitom je to pěkná lokalita se staršími domy…

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Crazym :

  Je dobře že se zastavují díry, lepší než když se staví na zelené louce za městem. V tomhle případě od Sokola Tůmy první tři bytové domy patří jednomu člověku a asi to nese když se rozhodl rozšířit si portfolio nájemních bytů a je to jen dobře když to zrealizuje. Ten poslední dům v řadě se prodával ale asi z toho sešlo když stále patří pozemek Asentalu a barák nástupci RPG tj. Residomu. Ten Bakala byl v tomhle městě všudypřítomný :-(

  Thumb up 3 Thumb down 0
 4. MM :

  Moon: Tak tomu stavu pomohl majitel, nově investor, který vlastní domy okolo. To že se nestará je bohužel jeho problém a pokud si myslí, že mezi tu hrůzu postaví bytový dům a lidi mu tam budou stát fronty tak je to jeho věc. Mě jenom zaráží, jak je možné, že úřad povolí pro bytový dům o 12 bytech, 12 zdrojů tepla. Když jsem to řešil v centru, odpojení od dálkového vytápění a pořízení jednoho kotle pro dům, tak to bylo zamítnuto z důvodu nárůstu emisí! Logika je jasná, majitel chce aby si elektřinu a teplo řešil nájemník, respektive pokud bude dlužit, tak ČEZu nebo RWE. Zkrátka maximalizuje výši nájemného a služby nechává na nájemnících.

  PS: Bydlel jsem v této lokalitě cca 15 let a ta zastávka MHD je katastrofa a neskutečná ostuda. Bohužel to jsou Mariánské Hory, tam dostává veřejný prostor nakládačku dlouhodobě.

  Thumb up 4 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.