Zahájení stavby Prodloužené Rudné

Ve čtvrtek byla stavba Prodloužené Rudné obnovena, konkrétně začaly přípravné práce na stavbě mostního objektu, který povede přes ulici 17. listopadu. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD), které je investorem stavby, získalo na zahájení prací dvacet milionů korun.

„Rozjeli jsme stavební práce. Pokud bude pokračovat přísun financí i v příštích letech, měly by práce na Prodloužené Rudné skončit za 36 měsíců, ke zprovoznění by tedy mělo dojít v roce 2015,“ nastínila Deníku mluvčí ŘSD Martina Vápeníková s tím, že na příští rok je zatím příslib ze strany Státního fondu dopravní infrastruktury, že by peníze na stavbu této komunikace mohly být.

Podle Romana Kluzáka z tiskového oddělení ministerstva dopravy je nyní jako prioritní brána dostavba úseku silnice I/11 v Mokrých Lazcích.

zdroj: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Miv :

  Už aby to bylo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. thrpst :

  Důležité je že se začalo, ale 20 mil. korun nestačí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Balde :

  za dvacet mega tam bude jen bagr, a dva delnici :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Balde: se mi vybavily sceny z americkych filmu, jak uklizeji na silnicich vezni v oranzovych mundurech :))

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  No tak musime si uvedomit ze je rijen, a ze do konce roku toho moc nestihnou, takze ono tech 20mil. na letosni rok asi stacit bude.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. PetrP :

  Přesně tak jak píše Tomas T… letos jen příprava, aby se od začátku roku mohlo stavět… Dle letáku ke stavbě od ŘSD se má začít od ledna a peníze prý na tuto stavbu v rozpočtu jsou… viz. http://www.rsd.cz/rsd/rsdcat.nsf/0/F8478227ABB4D817C1257486002E57F0/$file/s11-ostrava-rudna.pdf

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.