Polyfunkční dům ul. Viléma Závady – foto z výstavby

Fotky z dokončovacích prací na polyfunkčním domě na ulici Viléma Závady ve Frýdku. Za fotky od čtenáře velmi děkujeme !

Související články

  • žádné související články, zkuste tagy pod nadpisem..

Komentáře

  • johny 10.10.2012  ●  21:27

    Vikýře tak trochu v alpském stylu :/

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • gfunk 01.11.2012  ●  11:14

    Na první pohled to ve mně evokuje myšáka s fousky jako zábradlí… :))) je to strašné a to už taková sranda není!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Michal 01.11.2012  ●  11:28

    Tohle se velmi povedlo.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • acdlcia [msstavby.cz] 01.11.2012  ●  21:32

    Tenhle stavební styl – pokud někdy vůbec v módě byl – tak z ní vyšel už hodně dávno. Tohle řekl bych podnikatelské baroko je strašné a nehodilo se nikdy a nikam.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.