Výhled z Tieto Towers

V dnešním článku se můžete pokochat výhledem na krajskou metropoli Ostravu z Tieto Towers. Můžete vidět záběry od Nové Karoliny, centra přes  Slezskou Ostravu, Vítkovice až po Fifejdy a další části Ostravy. Starší ročníky také můžou srovnat jak se Ostrava mění. Za fotky děkujeme čtenáři !

Související články


Komentáře

 1. PetrP :

  paráda :)

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Balde :

  ty frydlanské mosty to je des ty zastavky – nebude se s nimi neco delat, jeto asi jedne z nejvetsich uzlu v Ostravě

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. mm :

  Balde: Balde chtělo by to nejen ty zastávky, ale i přístřešky podchodů u trolejbusů, ty ohavné plechy nahradit něčím modernějším, celá ta křižovatka by chtěla oživit, jinak díky autorovi za skvělé fotky, člověk se tam asi tak rychle nedostane, takže je rád, když vidí Ostravu i tak netradičně.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Kubaiss :

  Krása pohledět na Ostravu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.