Komentáře

  • mm 30.06.2012  ●  18:33

    původní návrh by byl lepší, chybí tomu ta výška, je to tak nevýrazné, i když lepší než předtím

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 02.07.2012  ●  18:27

    Jel jsem tam před pár dny, je to hezké, určitě to aspoň nějak razí novotou (předtím jsem ani nevěděl, že tam něco takového bylo) – ale proč se tomu říká „palác“, když je to normální jednopatrový barák v řadě jiných obyčejných baráků???

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • NicoFial 05.05.2021  ●  07:31

    dnes se tomu říká „Palác Eset“, ale dřív se tomu říkalo „Dům potravin“. Možná se tomu říká palác, protože jej projektoval Ing. arch. Evžen Kuba, který navrhoval třeba i Korunu, Duhu nebo Bohemii a sám Kuba o nich vzpomíná takto: „a myslím, že to byly stavby docela příjemné, mnohé zmiňované i v zahraničních časopisech nebo oceněné v soutěžích – teď je to ovšem většinou pustá hrůza a kýč.“ Zdroj: Paměti Poruby 2019

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.