Vstupní objekt Zoo – foto z výstavby

Práce na výstavbě nového správního a vstupního objektu Ostravské Zoo včetně úprav okolí a parkoviště. Zděné části jsou hotové a pokračuje stavba nosné konstrukce dřevostavby patra a prvků jejího speciálního zastřešení.

Související články


Komentáře

 1. thrpst :

  Parkovací stání na auto menší než je Škoda Octavia. S SUV do ZOO nejezděte! A chybí více míst pro vozíčkáře, mělo by jich být tak 3x víc. :sarkasmus:

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  thrpst: na rozmery parkovani je nejaka norma snad. stejne tak na pocet mist pro vozickare (alespon myslim, ale to mozna vis lepe nez ja..)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Tomas T. :

  thrpst: zalezi jak ktera octavia, tak posledni uz je celkem velka. Kdyby se melo pocitat vsude s takovymi autami tak se tam tech aut vleze polovina. Kdyz si kupuji auto, tak snad pocitam s tim, kam s nim chci jezdit. Jestli chci jezdit hlavne po meste, koupim si smart, a ne transita.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Hynek [msstavby.cz] :

  Tomas T.: no dobre, ale nemluvime o hummeru, i ten tranzit by mel zaparkovat u zoo.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Houbelec :

  Tomas T.: Octavia je auto STŘEDNÍ TŘÍDY.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  To není jenom o velikosti auta ale i o schopnosti řidiče. Malé auta většinou zabírají na parkovišti nejvíc místa (přijede nějaký buran a zaparkuje šikmo přes dvě místa). Dobrý řidič se superbem zaparkuje i tam kde se blbec nevleze ani s matizem. (neberte to prosím nikdo osobně – je to myšleno všeobecně)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Nimrod :

  Samozřejmě, že je na rozměry i počty parkovacích míst pro vozíčkáře norma…jinak by nedostali stavební povolení. To že má někdo nějakou velkou kraksnu je jeho problém…a pak problém toho, kdo chce vedle něj zaparkovat :-) Budu se muset do ZOO podívat, jen tak dál…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Tomas T. :

  Hynek [msstavby.cz]: No to nevim proc by zrovna mel tranzit parkovat u zoo. Leda ze by nekdo jel z PPL na prohlidku :-D

  Kazdopadne muj pohled je takovy, ze parkovat mohu pouze tam, kde se moje auto vleze do vymezeneho mista. Pokud se nevleze tak tam stat nemuzu. Bohuzel praxe je takova ze toto nikdo nerespektuje a rekne ze je to misto male a ze je to chyba projektu. Coz mozna je, ale nic na tom nemeni ze parkuje tam, kde by nemel.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. thrpst :

  Hynek [msstavby.cz]: Ale to že je na něco norma, bohužel neznamená že je to reálně použitelné. Pokud jsou mé informace správné tak pro stání osobního vozidla lze navrhnout místo o velikosti nejméně 1,75 m na šířku a 4,75 m na délku. Někam k těmto rozměrům směřuje asi i parkoviště na fotkách. A to je zatraceně málo. V takovém stání zaparkuje pohodlně dnes pouze auto z kategorie malých vozů, už i zmíněná Octavia tam zajede jen tak tak. A nové modely aut se v čase spíš zvětšují než zmenšují. BTW Dobře mají parkování vyřešeno třeba před Globusem v Porubě.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Tomas T. :

  thrpst: Tim dobre vyreseno je mysleno to ze je to siroke? a nebo ze to neni v podzemni garazi a je to brano jako ironie?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Hynek [msstavby.cz] :

  no.. ja nevim, po otevreni tam schvalne skocim s tranzitem a cestou spoctu oktavky, ktere se taky vlezly. :o)
  jinak sice znam a rozumim, ale zatim se mi nestalo, ze bych neco takoveho nevyresil.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.