Vícepodlažní parkování u ZOO

Aktuální fotografie výstavby parkovacího domu u Zoo Ostrava.

V plném proudu je stavba parkovacího domu u ostravské zoologické zahrady. Stavět se začalo loni v červnu, hotovo má být letos před začátkem hlavní návštěvnické sezony. Parkovací dům za zhruba 137 milionů korun bez DPH nabídne 191 míst pro auta, dvě stání pro elektromobily, šest míst pro motocykly a 12 míst pro kola v krytém přístřešku. Sjednotí se také odbavovací systém a součástí objektu bude i sociální zázemí.

zdroj text a foto: FB Události Ostrava

Související články


Komentáře

 1. Lenka Neradilová :

  Stejně ani parkovací dům nepomůže. Bydlím téměř u zoo a když zaparkuju v pátek,tak se nesmím hnout z místa až do pondělka, protože pak už nezaparkuju vůbec. Když se postavím mimo,třeba kolem na trávu,dostanu pokutu,návštěvníci zoo ne. Ten binec okolo,odpadky,plínky,pětky,hlavně na ulici nNa cizině,nikdo neřeší. Auta stojící na trávě,taky ne. Nikde koše,nikde sociální zařízení a nikomu to prostě nevadí. Je to všechno pro zoo. A my se sedíme doby od jara do hlubokého podzimu a modlime se,aby skončila úspěšná sezóna! Zamyslete se….
  !!!!! Co udělat pro bydlící občany v oblasti zoo

  Thumb up 20 Thumb down 1
 2. Svizzera :

  Lenka Neradilová: Zamyslel jsem se, co kdyby vám tam udělali modré zóny s parkovacími kartami pro rezidenty? Toto by chtělo směřovat na váš ÚMOb spolu s požadavkem důkladných kontrol měšťáků, kteří by ale museli dávat vyšší pokutu než je cena celodenního parkování, jinak je tento prevenčně-restrikční úkon akorát tak k smíchu.

  Thumb up 11 Thumb down 1
 3. Michal :

  V tom skoroghettu okolo zoo bych nezaparkoval přes noc ani prožranou ladu.

  Thumb up 3 Thumb down 16
 4. M :

  Michal: ani kdyby jsi tam bydlel? To by jsi jezdil od svého domu/bytu třeba mhd, nebo se prošel pěšky ke svému autu zaparkovanému v „bezpečné“ lokalitě?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. hugo :

  https://moravskoslezsky.denik.cz/zpravy_region/novy-parkovaci-dum-zoo-ostrava-plany-kapacita.html
  https://www.patriotmagazin.cz/novy-parkovaci-dum-u-zoo-nabizi-temer-200-parkovacich-mist-podivejte-se
  hotovo

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.