Komentáře

  1. Balde :

    byl jsem tam a vypadalo to tam skvěle a ta věž je taky super ale nic pro lidi co maji strach z vysek, to skleněné zábradlí dalo zabrat i mě :D

    Thumb up 0 Thumb down 0
  2. Jiřík :

    NO tak to je nádhera :) až se dodělá infrastruktura tak to bude ještě lepší. ještě jsem tam nebyl tak se chci zeptat jak se tam chodí ?

    Thumb up 0 Thumb down 0
  3. Miv :

    Turbodmychadla mě nadchla. Jsem rád, že se vše podařilo dostat do tohoto muzejního stavu dříve něž byly stroje zváženy ve sběrnách. Jsem na celý počin v dolních Vítkovicích pyšný. Troufám si tvrdit, že význam této přestavby je velký pro celou Ostravu a bude doceněn až za pár let. Palec nahoru.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  4. Summerboy :

    Krásné! A čumím, kolik tam bylo podle fotek lidí! Moc tomu fandím a přidávám se k Miv – palec nahoru ;-)

    Thumb up 0 Thumb down 0
  5. Nimrod :

    Správně, zatím je zpřístupněna pouze Vysoká pec, ostatní stavby budou otevřeny v průběhu léta-podzimu. V Ústředně budou učebny a interaktivní modely, takže vše je směřováno na nový školní rok.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  6. AC :

    Někde jsem četl, že se to tam natáčelo.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  7. Kubaiss :

    Hynek [msstavby.cz]: to vypada, že se to tam přímo točilo.

    Thumb up 0 Thumb down 0
  8. acdlcia :

    Doufám že ty stroje rozhýbou (alespoň nějakým elektromotorem). Protože není nic lepšího než vidět takovou techniku v chodu.

    http://youtu.be/CxssIc4HUNM
    http://youtu.be/sIb5_qDimho
    http://youtu.be/Zlp1aG1VJRI

    Thumb up 0 Thumb down 0
  9. Balde :

    acdlcia: no myslim že to už nerozhybou kdybych to chtely udelat, tak to udelaji jeste pred rekonstrukci

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.