Aktuálně o projektech v Moravské Ostravě

Menší přehled vybraných projektů v Moravské Ostravě. V jaké fázi přípravy jsou apod.

 • Visuté galerie a navýšení nábřežní zdi na Havlíčkově nábřeží
  Stav řízení: Veřejná zakázka byla zadána
  Předmět: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „Visuté galerie a navýšení nábřežní zdi na Havlíčkově nábřeží“ v Ostravě – Moravské Ostravě včetně zpracování realizační dokumentace stavby

 • Cyklostezky (komunikace v bermě a úsek lávka na Kamenec, lávka ke hradu)
  Stav řízení: Veřejná zakázka byla zadána
  Předmět: Předmětem této veřejné zakázky je realizace stavby „Cyklostezky – komunikace v bermě a úsek lávka na Kamenec, lávka ke hradu“ v k.ú. Moravská Ostrava, včetně zpracování realizační dokumentace stavby.

 • Cyklostezky ( úsek Slezskoostravský hrad, Hrabová)
  Stav řízení: Veřejná zakázka byla zadána
  Předmět: Předmětem této veřejné zakázky je realizace stavby „Cyklostezky (úsek Slezskoostravský hrad, Hrabová) v k.ú. Vítkovice, Kunčice nad Ostravicí, Kunčičky, Slezská Ostrava, Hrabůvka, obec Ostrava (dále jen „stavba“), včetně zpracování realizační dokumentace stavby.

 • Rekonstrukce ulice Jurečkova
  Stav řízení: Veřejná zakázka neukončena
  Předmět: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce ulice Jurečkova. Jedná se o rekonstrukci místní komunikace a chodníku (slepé rameno)

 • Rekonstrukce komunikace Zeyrova
  Stav řízení: Veřejná zakázka neukončena
  Předmět: Předmětem veřejné zakázky je rekonstrukce komunikace Zeyerova, která se nachází v Městské památkové zóně

 • Estetizace přednádražního prostoru v Ostravě – Přívoze
  Stav řízení: Veřejná zakázka neukončena
  Předmět: Předmětem veřejné zakázky je zajištění služeb TDI a BOZP pro zadavatele uvedeného projektu. V rámci stavebních prací projektu se bude jednat zejména o: – vybudování a rekonstrukce ploch před budovou Hlavního nádraží Ostrava s osazením mobiliářem, – výstavbu rampy pro ZTP, – sadové úpravy, – výstavbu nového polyfunkčního objektu pro cestující, – rekonstrukci veřejného osvětlení, úpravy a výstavby komunikací spojené s výstavbou smyčky autobusů a propojením na ulici Skladištní.

 • Azylový dům Hlučínská 14 a 16 – zpracování projektové dokumentace
  Stav řízení: Veřejná zakázka neukončena
  Předmět: Předmětem veřejné zakázky je zpracování projektové dokumentace na rekonstrukci domu Hlučínská 892/14 a 121/16 pro projekt „Azylový dům Hlučínská 14 a 16“

 • Regenerace sídliště Šalamouna – 2B etapa
  Stav řízení: Veřejná zakázka neukončena
  Předmět: Předmětem veřejné zakázky je realizace stavby „Regenerace sídliště Šalamouna – 2B etapa“, která zahrnuje rekonstrukci vnitrobloku u ulice Hornických učňů, vnitrobloku u ulice Hornické vč. řešení parkování u ulice Na Jízdárně.

Zdroj: moap.cz / ostrava.cz 

Související články


Komentáře

 1. PetrP :

  Může mi někdo „přeložit“ jak to tedy vypadá s tím hl.n.?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  neylo by možno i aktuality z Ostravy – Jih ??? hl tedy opravy dvoru na ulici Jana Maluchy, minulý rok yly na dveřích od vchodu vyvěšeny ohlášení o začátku rekonstrukce a stale nic, jedine co jsem slyšel, že si někdo stěžoval že bude vysoká prašnost (blbec) tak nevim co a jak, diky za zjištění

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  PetrP: TDI – technický dozor investora
  BOZP – bezpečnost práce na staveništi ( ve zkratce ) Tyto pozice jsou velmi důležité pro průběh realizace stavby. Což znamená, že se stavbou se brzy začne. Přesně nevím.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  * Taky se chystá rekonstrukce ulice Brandlova.
  Částečná rekonstrukce ulice Na hradbách.
  Připravovala se rekonstrukce ulice 28. října od Masarykova náměstí po Smetanovo náměstí. Tam se to zaseklo http://goo.gl/IAjr6
  Jinak okrajově v Zoo se plánuje realizace stavby Safari a ve Vítkovicích nové chodníky podél Ruské od Kotkovy ulice po Štramberskou.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. PetrP :

  Díky za vysvětlení ;)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Nimrod :

  martin [msstavby.cz]: Safari ještě ne, dříve se začne stavwt Pavilon evoluce, tam už se zakázka chýlí ke konci. Dalším projektem v ZOO bude Vstupní areál, ale ten je teprve v přípravě

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Balde :

  Nimrod: a co tucnaci a tuleni ??
  ti se uz taky maji chystat ne ??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Martin [msstavby.cz] :

  Nimrod: Na isvzus.cz jsem viděl vyvěšenou poptávku po realizaci stavby „Safari v Zoo Ostrava“ dle projektové dokumentace fy V&V stavební a statická kancelář, spol s.r.o.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.