Úprava předprostoru GVUO

Fotografie úpravy předprostoru Galerie výtvarného umění v Ostravě.

Vzrostlé stromy byly pokáceny. Pruh trávy kolem objektu a předprostor byl vydlážděn velkoformátovou dlažbou. Byly vysazeny dva nové stromy a umístěno červené „okno“. V zahradě vznikla dřevěná terasa.

dum umeni

dum umeni

dum umeni

dum umeni

Původní stav:dum umeni

Související články


Komentáře

 1. jrov :

  mě to připadá jako teleport, jedna brána u vchodu a druhá v átriu…

  Thumb up 7 Thumb down 1
 2. Crazym :

  No a někdo to bude vydávat za umění :-) A jiní nad tím budou vést intelektuální debaty o prostotě a jednoduchosti tvaru a hluboké myšlence obsažené v barvě kterou autor vyjádřil své niterno :-)
  Tak ještě, že tam není kosočtverec :DD

  Thumb up 8 Thumb down 2
 3. aggu :

  Největší problém zůstal.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Alex :

  Tohle se mně zdá v pořádku. Kultivovaně vydlážděné, střízlivé „předpolí“ téhleté budově sluší a může sloužit jako prostor pro expozici rozměrných artefaktů.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 5. soso :

  ….a co ty dva vysazené stromy – blíže už to k budově nešlo co? a od sebe také ne? Toto snad nemůže ani vysazovat odborník, ale totální neznalec, který nic neví o velikosti růstu stromu v jeho dospělém věku. Nejraději mám ty co vysadí 30cm jedličku dva metry od domu – vždyť je tak malá a roztomilá ……………. co bude za pár let nikdo nepomyslí a jedle na to dojede ne vlastní vinou.

  Thumb up 8 Thumb down 0
 6. Pavel :

  soso: v žáru dlažby v létě s otvorem okolo sebe s průměrem 30 cm stejně brzo zdechnou, je tedy jedno, jak moc blízko jsou u sebe. Brzy to budou jen soušky.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.