Přístavba Domu umění – Galerie 21. století

Krajský úřad Moravskoslezského kraje vypsal veřejnou zakázku ve znění „PD, autorský dozor, koordinátor BOZP a inženýrská činnost stavby „Přístavba Domu umění – Galerie 21. století“.

Autor: AP Ateliér

Předmětem veřejné zakázky je stanovení a úprava podmínek pro zhotovení projektové dokumentace (stavební řízení, výběr zhotovitele stavby, výběr zhotovitele interiéru, výběr zhotovitele orientačního systému, výběr zhotovitele generálního klíče, veškeré podklady, návrhy, studie, měření, vyjádření, stanoviska, analýzy, souhlasy a jiné dokumenty), pro výkon inženýrské činnosti a získání dokumentů vydaných příslušnými správními orgány a jinými subjekty, které jsou nezbytné pro realizaci akce. Účelem veřejné zakázky je dále také úprava podmínek spolupráce při stavebním řízení, při výběru zhotovitele stavby, provádění, dokončení, uvedení stavby do provozu a pro výkon autorského dozoru.

zdroj: nen.nipez.cz

Související články


Komentáře

 1. FM :

  Pokud na realizaci dojde, tak by bylo moc fajn, aby zároveň došlo i k úpravě předprostoru směrem k Elektře dle hotové architektonické soutěže.

  Thumb up 34 Thumb down 1
 2. aldar :

  …Moby-Dick…

  Thumb up 2 Thumb down 9
 3. balde :

  Už aby to bylo.

  Thumb up 15 Thumb down 2
 4. Honza :

  Existuje nějaká vizualizace včetně okolní zástavby? Neumím si moc představit jak vysoké to ve skutečnosti bude.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 5. Adam :

  Honza: Bude to vysoké přesně tak, aby přijíždějící přes Frýdlantské mosty po své levici viděli komický obří bílý kříž, jelikož to je přesně to, co je v naší společnosti velmi populární.

  Thumb up 6 Thumb down 22
 6. vaclav :

  Honza: Trochu mě bolí, že musím odkazovat zrovna na tohle medium, ale jinde jsem vizualizace i s okolím nenašel.

  https://www.blesk.cz/clanek/regiony-ostrava/592606/moderni-architektura-dobyva-ostravu-v-bilem-stinu-najde-svetlo-galerie-vytvarneho-umeni.html

  Thumb up 9 Thumb down 0
 7. aggu :

  vaclav: Je to medium jako „každé druhé“.

  Thumb up 7 Thumb down 6
 8. EG :

  Osobně bych se přimlouval za větší podzemní parkoviště. Mám takovou úchylku, která spočívá v tom, že bych chtěl vidět co nejméně aut zaparkovaných na ulici. Ač sám jezdím autem často, vesměs pracovně, jsem pro omezení v centrech měst. Neříkám, že mají být všude zelené plochy, parky a super fontány, ale tady by to “neodborným okem” šlo. Teda neznám podloží a je dost možné že by to technicky nešlo. :)

  Thumb up 14 Thumb down 1
 9. aggu :

  EG: Šlo.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 10. Hanys :

  Hurá.další ohyzdná krabice,docela by mne zajímalo proč někdo smazal Adama-Zřejmě si dovolil mít svůj názor.

  Thumb up 1 Thumb down 14
 11. Martin [msstavby.cz] :

  Hanys: Komentáře zde nikdo nemaže. Pokud je rozdíl mezi palci od čtenářů větší jak 10, tak buď komentář zešedne (pokud je rozdíl více jak 10 negativních) nebo se komentář zvýrazní (to v případě, že je rozdíl více jak 10 pozitivních).

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.