Trojhalí Karolina: fotografie vstupu do haly

Zopakujme si popis AP atelieru o řešení vchodu do budovy Dvojhalí: „Zvenčí budou objekty opraveny a na první pohled nebude vidět žádná velká změna. Kolem hal ale vznikne rafinovaný systém ramp a teras, aby návštěvník vplul celkem přirozeně do společné vstupní haly neboli takové podzemní ulice, která bude vybudována pod terénem mezi oběma halami.“ Na toto téma jsme vybrali fotky, které zveřejnil Deník.

Trojhalí bude otevřeno slavnostním koncertem Jarka Nohavici 11.7.2014. Kdo neukořistil vstupenky, může využít přenos na velkoplošnou obrazovku před objektem.

zdroj a galerie mnoha dalších fotek: denik.cz

Související články


Komentáře

 1. Martin :

  Naživo to vypadá ještě lépe! Díky panu Pleskotovi, že opět předvedl, jak se má zacházet s památkami!

  Thumb up 0 Thumb down 1
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  tak dneska probihaly rano nejake prime vstupy do ranniho vysilani CT a vyslo z toho, ze ten „program“ maji dost otevreny rsp. veskery zadny, byly tam zminene nejake bizarni veci typu brusleni a skakani na skakadlech (vzhledem k tomu, ze to muzu delat v parku, mi to prijde trosku mimo) + v srpnu instalace Tomáše Vaňka (ktera ma byt „minimalisticka“, tak uvidime, jestli ji bude sance postrehnout :))

  objekt ma byt, krom uzavreni na noc, porad volne pristupny

  detailneji v rozhovoru „S šéfem Trojhalí Karolina o ukončené rekonstrukci, Nohavicovi i městské galerii“ na ostravan.cz: http://goo.gl/qgkmRc

  Thumb up 3 Thumb down 0
 3. Martin :

  …i když po otevření jsou už vidět první nedostatky: např. ventilace není vyřešena úplně nejlépe, v budově je horko a dusno i bez diváků, natož když se dovnitř nahrne třeba 3 000 lidí. Tohle by chtělo ještě vychytat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Crazym :

  A peníze v reklamním byznysu se točí. Kdyby ti kreativci jen tušili jak se tentokrát trefili :D http://www.imagehosting.cz/?v=atmosfera.jpg

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Crazym: ja myslim, ze (snad) bude urcity rozdil mezi dvojhalim a ustrednou. v dvojhali vzdy bylo v lete dusno a v chladnem obdobi strasna kosa.. ale tam podle me nikdy nebude nejaka ambice to nejak extra regulovat, maximalne muzou otevrit unikove vychody, aby alespon nejak proudil vzduch..

  ustredna je ale preci jen mensi a cihlova a jakasi normalnejsi teplota se tam bude dat udrzovat lepe (pokud na to bylo nejak dostatecne mysleno samozrejme).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Nimrod :

  Martin: Když je vám horko, tak si běžte do klimatizovaného prostoru – copak na Masyrykáči si taky stěžujete, že je horko? Je to náměstí, je se střechou. Od začátku to tak bylo pojímáno, nikdy nebylo počítáno s klimatizací ani s vytápěním. Jediná možnost jak tomu pomoct, je otevírat vrata, aby proudil vzduch…

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. Martin :

  Nimrod: Pokud jste si nevšiml, na vrcholu střechy jsou ventilátory. Jen jejich kapacita asi nedostačuje. Na náměstí sice bývá horko, dusno a vydýcháno tam však moc často není. Bylo by mým přáním, aby v dvojhalí bylo zhruba stejně dýchatelno jako na náměstí. Žádnou klimatizaci nežádám. Nevkládejte mi, prosím, do úst něco, co jsem neřekl!

  Thumb up 1 Thumb down 0
 8. Nimrod :

  Martin: Já jsem si všiml velmi dobře, u střechy ale nejsou ventilátory, je to ZOTK, což má úplně jinou funkci. A žádná slova jsem vám do úst nevložil, jen jsem konstatoval, že tam nikdy klimatizace nebyla plánována a ani nebude. A dýchatelno tam je…takže v pohodě

  Thumb up 0 Thumb down 1
 9. aggu :

  Zürich a Vánoce
  http://www.christkindlimarkt.ch/2014/wp-content/gallery/zurich-press/zh_image2.jpg?c=1&b=12
  Trojhalí?

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.