Rekonstrukce Trojhalí – postup prací

Lešení téměř zmizelo, dokončuje se střecha i zasklení a betonují se nové doplňkové prvky v okolí. Pozorné oko může spatřit i náznaky prací uvnitř.

Související články


Komentáře

 1. marian :

  nevíte o termínu dokončení? četl jsem, že tam mám být letos v době CoO nějaká část vystoupení – dá se to stihnout?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  marian: to me taky prekvapilo, ale tak asi vi, co rikaji, ja myslim, ze by byl docela velky problem prijit o prostor takoveho vyznamu pro tu akci.

  a jedna se o Festival v ulicich, ktery je letos tyden pred Colours, tzn 15.7.

  jeste pridam foto z ofic. stranek z dubna, je to Ustredna, tzn ta blizsi samostatna budova, kde bude sportovni hala zpristupnena od srpna:

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Martin :

  Díky za fotku se štítem, na kterém bývala skleněná mozaika (čtvrté foto od konce). Pořád ještě trochu doufám, že ji tam zatím nedali, aby nebyla poškozena probíhajícími pracemi. Minule mi tu někdo tvrdil, že tam určitě bude, tak doufám, že má dobré informace.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  Martin: Mozaika byla hlavně z druhé strany, na štítu mezi budovami. A bude, už je ve výrobě. V rámci Colours tady vystoupení letos nebudou…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Nimrod: ani ten festival v ulicich (mnoho lidi to ma za jednu akci)..? nebo mluvime jen o ustredne a dvojhali pojede? jeste minuly tyden si totiz mysleli, ze ano..
  „Zároveň se ale v červenci otevírá zrekonstruované Trojhalí, takže dvě hlavní scény Festivalu v ulicích budou situovány právě tam a na přilehlých loukách se pak bude konat doprovodný program.“ – http://goo.gl/MteP70 (ostravan.cz)

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.