Trojhalí karolina – foto interiérů

Podívejte se na aktuální stav pomalu finišujících prací na rekonstrukci Trojhalí Karolina. Tentokrát jsou fotky z interiérů.

Připomínáme, že v budově Ústředny má vzniknout prostor pro sportovní vyžití a Dvojhalí má sloužit jako multifunkční prostor – od tržiště až po kulturní události apod. Trojhalí bude přístupné už v rámci Festivalu v ulicích, který se koná 15.-16.7.2014 – v Ústředně/Elektrocentrále se bude konat Gastrofestival a v Dvojhalí pak bude probíhat hudební program. Elektrocentrála se všem sportovcům otevře v srpnu.

foto: agentura likeit, © Trojhalí Karolina

Související články


Komentáře

 1. Martin :

  Super! …jen škoda, že muselo tolik krásných industriálních staveb padnout, než někomu došlo, že se dá jen změnit jejich účel a mohou sloužit dál. :-(

  Thumb up 2 Thumb down 0
 2. aggu :

  Steampunk kulisy! Nádhera.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 3. Hynek [msstavby.cz] :

  ovsem porad se skrabu na hlave, kdyz si uvedomim, ze v tom spodnim ma byt hriste.. proste mi to nejak nesedi. mi by se tam libilo neco jako Cooltour.. naopak do balonu muzou lidi chodit kopat i do nejake krabice na cerne louce, kdyz nechcou byt venku..

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. Martin :

  mrtvy.kenny: Pravdou je, že nějaká sportovní hala na Černé louce by aspoň trochu oživila tu „zónu smrti“ za Ostravicí. S názorem, že může zvenku vypadat jako krabice, však nesouhlasím. Stačí ten děs se sarkastickým názvem „fajne“, který vyrostl v Porubě…

  Thumb up 1 Thumb down 1
 5. Hynek [msstavby.cz] :

  Martin: je to asi vec vkusu, ja jsem navic antisportovec, takze me berte s rezervou. ale ja jsem vyrustal v telocvicnach, ktere mely zamrizovana okna ochranena sitemi a ve vysce alespon dvou metru. dokonce na halovy sport mi prijde lepsi rovnomerne umele nasvicena hala bez oken s kvalitni klimou, nez s okny (opet pripominam, ze jde o situaci, kdy z nejakeho duvodu clovek nechce byt rovnou venku). interier do nejake te dvoumetrove vysky takovy, aby se mohl „omlatit“ a nic hrozneho se s nim nestalo, nejake slusne zazemi na prevleceni, sprchu apod. tzn v tomhle smeru mi proste vic dava smysl treba Fajne.

  a do tady tohoto krasneho prostoru mi proste prijde absurdni tyhle veci cpat. netusim, jak ten interier bude chranen. nabizi se, ze siti, cimz proste ten prostor bude pusobit uplne jinak. jak chcou resit dostatecne zazemi, nemam tuseni a nad tim, jak moc bude dostacovat celorocne ta vzduchotechnika, kterou tam vidime, nebudu spekulovat.

  ale treba to bude super, zazemi bude akorat, nic se tim provozem neznici a alespon to nebude chatrat. uvidime.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.