Komentáře

 1. vasatko :

  Nádherné fotky :-) (myslím kvalitou i úhlem pohledu)

  Trojhalí je velice zajímavý arch. objekt a jsem hooodně rád že alespoň takové budovy zůstávají stát a neustupují moderním plastovým (kancelářským) budovám.

  Thumb up 7 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  Je to opravdu krásné! Jen si říkám, že to jsou opravdu veliké prostory – tak pokud tam bude tržnice, fajn, ale ta určitě nenaplní ani polovinu plochy… co s tím? Kulturní akce, atd., ano, ale ty tam nebudou pořád…?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Martin [msstavby.cz] :

  Summerboy: Dále tam bude sídlit část Městské galerie ( není jen v Gongu ) a také by tam měly být krytá hřiště ( http://www.msstavby.cz/trojhali-vizualizace-28-11-2011/ ).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. mm :

  .. ještě je někdo názoru, že se tady málo děje …

  Thumb up 3 Thumb down 1
 5. Miv :

  Profesionální práce …

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Martin :

  Bohužel je smutnou pravdou, že drtivá většina kvalitních staveb v Ostravě vznikne rekonverzí starých budov a hlavně za veřejné peníze (z EU či státního rozpočtu).

  Thumb up 0 Thumb down 1
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Martin: Ani ne, projed si web :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. aleš m. :

  mm:

  Ó tolik radosti, že opravují jednu ze spousty zchátralých ostravských památek! Ano, děje se tady málo!!!

  Thumb up 1 Thumb down 2
 9. Martin [msstavby.cz] :

  aleš m.: Mezi hlavní průmyslové památky, které se touto dobou opravují patří Trojhalí Karolina, Areál dolu Hlubina, Dolní oblast Vítkovice, Důl Svatá Trojice Slezská Ostrava, Důl Alexander, připravuje se Landek Park. Plus spousty menších objketů. Ano, je toho „málo“. Ukažte jiné české město, kde se v takovém množství a tempu opravují průmyslové památky.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 10. aleš m. :

  martin [msstavby.cz]:
  Uff, tak po tom výčtu – opravuji – ano, děje se tady hodně….,ale přeci si jen neodpustím….jaksi to stále není moc vidět na vzhledu města

  Thumb up 0 Thumb down 2
 11. Balde :

  aleš m.: bourání jde rychleji nez budování, komunisti tady 40 let delali ve městě bordel, takže to dalších 80 bude trvat než se to napraví

  Thumb up 0 Thumb down 2
 12. aleš m. :

  Balde:
  Hmmm, to je pravda. Co jen v centru za real-socíku se zbouralo celých ulic a zastavělo šílenostmi…., no až se to napraví – alespoň to centrum, tak tu už nebudu, bohužel, neb bych rád viděl centrum Ostravy a nejbližší okolí v plné kráse a čistotě. Kde nebudou prázdná špinavé výlohy, chodníky samá díra, proluky zarostlé trávou nebo zalité betonem a všude budky, kde vybírají parkovné…..njn, to už tu za těch 80 let nebudu….

  Thumb up 1 Thumb down 3
 13. Martin [msstavby.cz] :

  aleš m.: Hmm, no třeba tohle na vzhledu města moc vidět není no .. http://www.msstavby.cz/tagy/nove-vitkovice/

  Dneska není „sluníčkový den“, což ?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 14. acdlcia [msstavby.cz] :

  aleš m.: Týýý jo úplně jsem se zasnil. Popisujete to jako nějakou představu soukromého ráje (Jak je psáno v Elektronické bibli: „Vlak bude pobývat s větrákem.“), ale třeba to tak jednou bude. Teď se ovšem nacházíme v úplně jiné kapitole a jakým směrem se ubírat budeme nejasné je.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 15. Miv :

  acdlcia [msstavby.cz]: Palec nahoru za poslední verš.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.