Rekonstrukce Trojhalí – postup prací

Části opravené fasády jsou postupně odkrývány, repasí prochází celá nosná konstrukce a vyměňuje se i střecha. Probíhají úpravy základových konstrukcí a výstavba nových podzemních prostor.

Související články


Komentáře

 1. thrpst :

  Držím palce.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Balde :

  krásny prostor

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Balde :

  vim že se to netýkáteto stavby, ale chtěl jsem se zeptat, zda by mi někdo mohl zodpovědět dotaz, zda auta která parkují před forem u kavarny Julius Meinl, tam muzou parkovat, když je to peší zona, děkuji, myslim ze nejsem sam koho to stve

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. acdlcia [msstavby.cz] :

  Balde: No pokud vím tak celé centrum města je zóna ve které je zákaz parkování mimo vyznačená parkovací místa, takže tam určitě nemají co dělat. Podle těch aut jsou to ale nějací buržousti kterým je taková zóna u pr… Snad by mohlo pomoct v jednom kuse volat na MP ať je odtáhnou nebo alespoň opokutijí.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Martin :

  Chtěl bych se zeptat autora fotek, zda se pracuje na obnovení skleněné mozaiky pod nápisem „Elektrische Centrale“(uprostřed na straně sousedící s dvojhalím). Z fotek to bohužel nejde vidět

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. acdlcia [msstavby.cz] :

  Martin: Momentálně je to bohužel nezjistitelné, ale jak je patrné z jiných částí stavby tak jsou všechny „zbytečné prvky“ spíše odstraňovány viz třeba štítové okna na snímku č.8 (při minulém focení tam ještě byly a nyní jsou zazděné). Pokusím se to zjistit až budu poblíž.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Nimrod :

  Martin: Nevím, co si představujete pod pojmem „zda se pracuje“, ale můžu vám potvrdit, že mozaika bude obnovena v původní podobě. Jestli se na ní pracuje teď nebo za 2 měsíce asi není rozhodující, každopádně tam bude.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 8. Martin :

  acdlcia: Právě o to mi jde! Zda nebyla mozaika odstraněna coby „buržoazní přežitek“… To bych byl nerad! :-/

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Martin :

  Měl jsem namysli tuto mozaiku: http://ostrava.ostravaci.cz/fotka.php?id=3355&b=&k=&i=634

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Nimrod :

  Martin: Ano bude tam.

  Thumb up 1 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.