Tieto Towers – úpravy okolí

Několik staveb se touto dobou blíží ke svému dokončení a proto přinášíme v krátké době již třetí sérii fotografií úprav kolem skoro hotové budovy. Tentokrát jsou to dokončovací práce na dlažbě a terénní úpravy ploch okolo Tieto Towers.

Související články


Komentáře

 1. Nimrod :

  A vodní plocha bude? Asi to vypadá že ne….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Summerboy :

  @Nimrod: Podle čeho tak soudíte, že by neměla být? Bylo by to určitě velké mínus, kdyby nebyla, ale nevidím žádný náznak budoucí neexistence jezírka…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. marian :

  taky nechápu, ja z těchto fotek může někdo usoudit, že tam nebude jezírko. když se tieto rohodlo dát přednost CTP před kancly na karolíně, zdůvodnilo to mimojiné „zelenějším“ projektem od CTP, součástí tohoto zelenějšího projektu je určitě i zasazení budov do parčíku a i to jezírko. navíc jsou tieto z finska, země tisíce jezer, vodu si vzít nenechají :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Coppola :

  Tak to vypadá, že kromě tradiční zámkové dlažby budou i žulové kostky. Díky za ty dary.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Coppola: :-D to budou kvitovat hlavne zencke na podpadcich :-D neco podobneho je v olomouci na namesti, kdyz jdete do divadla. Uzasne :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Martin [msstavby.cz] :

  Lokalita, kde mají být vodní plochy ani v článku pořádně vyfocena není. A z toho moc poznat nejde, jestli jde o chodník, či vodní nádrž. Mrkněte se, je to až bokem http://iqostrava.cz/#/iq-ostrava .

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Ta vodní plocha tam nebude.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Sanju :

  Co k tomu víte nového Martine? Protože vodní plocha dělala tuhle budovu o hodně zajímavější (opláštění je ve srovnání s Nová Karolina Park opravdu slabší).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. marian :

  hm, z těch fotek to poznat není, ale když jsem jel kolem tramvajkou, tak to na ten bazének opravdu nevypadá. perkele!

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Tomas T. :

  marian: Co jsem videl z tramvajky ja, tak mi to pripadalo ze bazenek bude…. ale take nic vic nevim….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. dave :

  Teď jsem se tam byl podívat, protože to mám před barákem. A co jsem se tam díval, tak po pravé straně chodníku směrem od toho paneláku, tak tam to na žádný rybník nevypadá, protože je to tam už uhlazené a připravené na pokládání těch dovezených pásů trávníku. Spíš jestli tam bude ten rybníček, tak na druhé (levé straně chodníku), jak tam jsou teď oplocené s těmi buňkami. Jinak tam zezadu od tramvají zasazují nějaké kvítka a svařují zábradlí. A v noci už lampy svítí.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Nimrod :

  marian: Když si přečtete můj dotaz tak to byl opravdu jen dotaz na někoho, kdo třeba ví o tomto projektu více, a ne jednoznačný soud. A vycházel jsem z toho, že jsem ji tam prostě nenašel ve skutečnosti, když jsem šel kolem. Jinak vaše zdůvodnění zemí tisíců jezer je sice hezká, ale v byznysu se asi moc neosvědčí..

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Martin [msstavby.cz] :

  Včera jsem šel kolem. Jen chodníky a cyklostezka. Na žádnou vodní plochu to tam nevypadá.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Lumenák :

  Nevím možná jste si nevšimli ale terén je tam mírně zvýšen to znamená že tam jsou nějaké korýtka a to jsou ty budoucí vodní plochy …

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.