Komentáře

 1. Jiřík :

  Nádhera snad ty sloupy hned někdo nepolepí plakáty !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. kAcZiQ :

  Nezabite mě :D ale to jezírko teda bude ? :D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. LP :

  Teda upřímně působí to hodně lacině…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Martin [msstavby.cz] :

  kAcZiQ: V druhé etapě…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. aldik :

  JIřík: není to od města, takže soukromý vlastník si to jistě ohlídá lépe :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Summerboy :

  @Jirik: Plakaty by byly jeste dobre, ale chtelo by to tam kamery jak kvuli bezpeci vsech, tak proti cmaranicim idiotu s barvami a centrofixy, kteri jsou dle meho horsi nez plakaty.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Martin [msstavby.cz] :

  Summerboy: První fotka, vidíte tam ty kamery na budově ?
  Opět upozorňuji, když reagujete, stačí kliknout na nick. Nemusí se psát @.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Hynek [msstavby.cz] :

  martin [msstavby.cz]: on myslel asi i v pruchodu

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Jiřík :

  Kamera sprejerovi nebo lepčovi s kapucou nic neudělá. Chtělo by to ochranku i přes noc !

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Martin [msstavby.cz] :

  Jiřík: Necítil bych se svobodně, kdyby všude měla hlídat ochranka….

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Summerboy :

  martin [msstavby.cz]: Já bych se teda cítil především bezpečně, to je důležitější. A ten @ píšu, když se připojuji z mobilu, tam jsou ty funkce přece jen horší, avšak má touha po Vašem fóru je nezkrotná :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Summerboy :

  Hynek [msstavby.cz]: Přesně tak, v tom průchodu na několika místech umístit kamery a hotovo. Ačkoli nemám technické vzdělání, nikdy jsem nepochopil, proč je kamerový systém tak drahý – kdekoli jsem zaslechl nebo četl, že se instaloval kamerový systém či že se plánuje jeho instalace, vždycky tam lítaly pro mě nepochopitelné statisícové a milionové částky. Nevíte za co? Já chápu, že to musí mít kvalitní rozlišení (což stejně nikdy nemá a když pak policie pátrá a zveřejňuje dostupné záběry pachatelů, tak z toho stejně jde poznat maximálně barva bundy), že to musí někdo dovézt a instalovat, ale i tak mi to vždy přijde značně přestřelené. Nevíte, zdali je tradiční, že se na tom někdo napakuje, anebo je to opravdu vysokou cenou zařízení?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. marian :

  nevím vůbec nic o cenách ani technologii těchhle systémů, ale na to, že se zejména v oblasti IT někdo při zadávání zakázek z veřejných peněz napakuje, bych vsadil vše co mám. tady jde sice o soukromou sféru, ale jsou už to tak velké společnosti, že se to podle mě už blíží svou nefunkčností a byrokracií veřejné správě.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Ignac :

  @marian: Nase firma si tuto budovu pouze pronajima, tedy nevim zadny duvod nejakeho napakovani apod. Ve zkratce; je urcita cena za m2, ktera zahrnuje veske sluzby, vcetne nonstop recepce, ostrahy, sluzeb, … Nejsou zde zadne sluzby s jinou pridanou hodnotou. Ve smlove je to vse jasne uvedeno. To, co platime, to dostaneme. Pokud nedostaneme, sluzby nejsou v kvalite jakou jsme objednali, neni dodrzeno SLA = pronajímatel platí (vysoké) penále.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. acdlcia :

  Summerboy: Já dělám kamerové systémy už 10 let. Kamerový systém nejsou jenom ty kamery a ty monitory co vidíte. Třeba u městských kamerových systémů samozřejmě potřebujete ten obraz nějak přenášet, potřebujete nějak přenášet povely pro ovládání, potřebujete rozvaděč s tecnologií, potřebujete ovládací pult, záznamové zařízení… V dnešní době se ceny výrazně snížily díky digitalizaci, ale dříve třeba pouze jednokanálový přenos videosignálu stál okolo 80000,- dnes jeden otočný kamerový bod můžete pořídit včetně přenosů už za cca 150000,- a za stejnou cenu můžete mít až 4 pevné kamerové body. U kamerových systémů na budovách jsou ceny nižší díky absenci bezdrátových přenosů a možnosti napojení i více kamer do jednoho rozvaděče… A to nemluvím o různých hobby kamerových systémech. Ale nebudu se tady rozepisovat o detailech je to přecejenom stránka o stavbách.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. Summerboy :

  acdlcia: Dekuji za vysvetleni, o tech pruvodnich zarizenich jsem nepremyslel… ta cena, ac tedy vyrazne nizsi, mi prijde ale i tak silena, asi si domu kamerovy system neporidim :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. acdlcia :

  Summerboy: Domácí kamerové systémy se dneska dají koupit i v hobbymarketech třebai za 5000,- připojí se to k televizi a je to.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. tted :

  Bude tem firma která sa zabívá IT výzkumem tož sa nebojte že si to neohlídaju :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 19. mm :

  Mě osobně kamery nevadí, pokud nic nedělám a chovám se slušně, tak nemám žádné obavy. Zda ohlídají sprejery nevím, možná by to chtělo jen tvrdší tresty, tedy žádné promíjení, ale pěkně natvrdo, tak jak před časem zavedli v Polsku. Tam už neuvidíte pokreslené sloupy dálnic a různých nadjezdů. Na druhé straně bych pod každým mostem vyčlenil část plochy, kterou by mohli zkrášlit nějakým svým dílem a pokud by to bylo pod každým mostem či nadjezdem, nebyla by to špatná galérie. Je to však na posouzení každého.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 20. mm :

  A ještě menší postřeh, vedle budovy byly ponechány a přemístěny stavební budky, což mě přivádí k myšlence, že se již brzy začne stavět a nevyplatí se jim ty stavební budky odvážet a za chvíli zase instalovat.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 21. Martin [msstavby.cz] :

  „Tieto Czech má dva tisíce pracovníků, letos přijme další tři stovky lidí“ http://goo.gl/09h9m

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.