Tieto Towers – foto z výstavby

Fotky z aktuálního stavu výstavby Tieto Towes. Jak můžete vidět. Fasáda je skoro hotová. Nyní se hlavně pracuje hlavně v interiéru a v okolí budovy.
Za fotky velmi děkujeme čtenáři !

Související články


Komentáře

 1. Tomas T. :

  V tech kabelech na predposledni fotce se nemuze nikdo vyznat :-D :-D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. mm :

  bezdomovci ano

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Nimrod :

  Už aby to bylo

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Insomniac :

  Kdy se mají stěhovat?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tomas T. :

  Insomniac: tak na ceduli je napsano dokonceni zari 2012, stehovani ale pocitam ze nebude otazka tydne ani dvou. Bude potreba prestehovat kompletni IT infrastrukturu.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. thrpst :

  dobré

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Crazym :

  Budova a umístění pěkné, ale myslím, že těch původních víc pater by ji slušelo více. Jinak už dlouho vozím zaměstnance Tieta z různých zemí a pokaždé se zasmějí při vtipu: What? Where? Tieto Towers? I do not know, I know only Tieto Cubes Těm kteří tu létají častěji už to nemusím s mojí chatrnou angličtinou ani vysvětlovat. :-)

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. Jenda :

  Stehovani Tieta do „Veze“ probiha v zari/rijnu. Priblizne 1700 zamestnancu.
  Vse k videni zde: http://www.youtube.com/watch?v=m1-TPHlCUxg

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Rado :

  Crazym: Presne tak, puvodni navrh byl lepsi, ale jsou dve verze, prvni se vymlouva na spatnou ekonomickou situaci a druha se vymlouva ze lide prostestovali proti vysce te budovy, coz si myslim, ze je hloupost, jelikoz v Ostrave by nikomu vyskove budovy nevadily.

  Thumb up 3 Thumb down 5
 10. Jirka :

  Rado: mě by vadily…

  Thumb up 4 Thumb down 4
 11. Martin [msstavby.cz] :

  Rado: Opravdu reaguješ na 7 let starý komentář?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. Crazym :

  Martin [msstavby.cz]: Jj, už jste holt web s tradicí a nějakou historií, tak sem tam nějaká ta vykopávka je třeba a možná se za chvíli dočkáme seriozní doktorandské práce či diplomky nějakého toho super potřebného absolventa FFOU na téma vlivu vašeho webu na dějiny regionu nebo vás jednou kluci památkářský začnou chránit a získají na vás dotaci z nějakých těch EU fondů s odůvodněním že zachovávají kulturní historii Ostravska :DD

  Thumb up 4 Thumb down 2
 13. Johanes :

  Nevim kam to zaradit a snad si toho admin vsimne. Kazdopadne tyka se to TietoEvry. Dnes bylo vedenim ceske pobocky zamestnancum odprezentovano,ze v roce 2023 se stehuji zamestnanci do nove budovy, ktera se zacne brzy stavet. Nese nazev Organica a architektonicky to bude asi nejhezci objekt z dosavadni zastavby v okoli. Ma to byt misto primo za Karolinou. Predpokladam, ze tuhle zpravu brzo vypusti do sveta.

  Thumb up 6 Thumb down 0
 14. vojta :

  Potvrzuji.

  Thumb up 3 Thumb down 0
 15. adamous :

  Pokad mam dobre info, tak by to melo byt prave do te budovy na pozemku Trojzubec, udajne presentovany pudorys byl shodny https://www.msstavby.cz/administrativni-budova-karolina-09-03-2020/

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.