Komentáře

  • michal 14.06.2012  ●  07:34

    O co víc mne příjemně překvapuje Karolina Park, tak tady u Tieto Towers jsem den ze dne zklamanější. Ze zymýšlené dominanty Ostravy se stala tuctovka bez nápadu. I to obložení mi přijde tuctový průměr, nic nadčasového…..tak snad aspoň to okolí, které má být s vodními prvky a podchodem bude stát za to.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Crazym 14.06.2012  ●  11:23

    Z Tieto Towers udělali Tieto Cubes… :-) Ale už aby to bylo funkční včetně přilehlého východu z podzemí.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • LP 14.06.2012  ●  12:18

    Mohlo by být zajímavé ten podchod komerčně využít… Udělat tam obchody a restaurace… Myslím že by se to chytlo a přispělo k lepšímu obrazu celé lokality

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Vazzy 14.06.2012  ●  12:19

    michal: Nemůžu jinak, než souhlasit, Tieto Towers byl projekt s potenciálem, který byl co do stavby věží naprosto zabit…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 14.06.2012  ●  14:43

    No ten pruchod bude jedna velka traparna…. z takovet stavby prejit do toho podchodu, to je jen pro obzvlast otrle…. :-D je to jeden z ostudnych koutu ostravy, kudy chodi obrovske mnozstvi lidi. Ikdyz vlastne az se zrusi UAN tak to asi tak frekventovane nebude.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Balde 14.06.2012  ●  18:06

    Tomas T.: UAN se bude přesouvat ???

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 1
  • Balde 14.06.2012  ●  18:06

    a k těm podchodum, neslyšeli jste nekdo o tom, že by mělo dojit k nějaké generální rekonstrukci :D

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Tomas T. 15.06.2012  ●  08:30

    Balde: O zadne generali rekonstrukci jsem zatim bohuzel neslysel. A UAN se defakto stehovat nebude, ale s vytvorenim 4 terminalu na okrajich ostravy bude do centra jezdit jen par dalkovych autobusu. Cili pocitam ze tam uz nebude takove kvantum lidi jako dnes.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • shkenny 15.06.2012  ●  16:59

    Kavárnička na střeše by byla fajn…

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 15.06.2012  ●  17:10

    shkenny: Má tam být restaurace.

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • Summerboy 17.06.2012  ●  21:08

    @martin: A ta restaurace má být přístupná veřejnosti, anebo jen pro zaměstnance firem, které tam budou?

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.