Stavební práce na Karolině

ova

V současnosti probíhají na stavbě rozsháhlé práce, zejména se stavbaři snaží využít na toto období relativně mírného počasí.Výstavba objektu Obchodně zábavního centra Forum Nová Karolina pokračuje dle naplánovaného postupu prací, s termínem dokončení v březnu 2012. V současné době jsou dokončeny všechny hlavní železobetonové konstrukce, podařilo se dokončit ocelovou konstrukci centrální části objektu, tzv.Dómu. Pokračuje realizace nosné ocelové konstrukce prosklené střechy. Aby bylo možné ochránit intreriér budouvy před povětrnostními vlivy, snažíme se co nejrychleji vyzdívat obvodové stěny a rovněž v co nejkratším čase realizovat prosklený obvodový plášť.
Naproti objektu Obchodně zábavního centra již probíhají intenzivní práce na výstavbě obytného objektu v rámci první etapy. Práce v současné době spočívající v ražení pilot pro základovou konstrukci rezidenčního objektu. Objekt bude obsahovat asi 240 bytů a jeho dokončení je plánovanáno rovněž na jaro 2012.
Je takřka dokončeno podzemní parkoviště s přibližně 350 parkovacími místy pod budoucím novým náměstím před historickými budovami Ústředny a tzv. Dvojhalí.
Probíhají rovněž kontinuální práce na velkém objemu venkovní infrastruktury, která umožní kvalitní napojení oblasti Nové Karoliny na veškerou okolní infrastrukturu.

ova
ova

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.