Aktuality z Nové Karoliny

Výstavba všech objektů I.etapy projektu Nová Karolina pokračuje dle plánu.

Objekt obchodně zábavního centra má dokončeny teměř všechny venkovní fasády. V interiéru postupuje montáž vnitřních prosklených fasád a výkladů nájemních jednotek. V prostorách osmisálového multikina byly dokončeny akustické příčky oddělující jednotlivé sály, v těch pokračuje montáž ocelových konstrukcí hledišť.

Podobně jako výstavba obchodního centra se k úspěšnému závěru blíží i pronájem obchodních jednotek. Pronajatost dnes dosahuje zhruba 90 % z téměř 60 000 m2 prodejní plochy centra. Forum Nová Karolina nabídne Ostravě více než 220 obchodů, butiků a restaurací. Většinu z nich  tvoří obchody s módou, obuví, doplňky a kosmetikou, včetně oblíbené přírodní kosmetiky značek Yves Rocher či L’Occitane.

Složení těchto obchodů již dnes zaručuje pestrost a šíři nabídky v zásadě pro každého – od velkých módních prodejců již v Ostravě zdomácnělých – C&A, H&M, Marks & Spencer, New Yorker, Lindex, Esprit, Reserved, Takko Fashion či široký výběr sportovní módy včetně outdoorové,  až po značky luxusnější jako jsou Mango, Benneton, Pietro Filipi, Guess, Gant, Lacoste, Un-deux-trois či Calvin Klein a Pierre Cardin.
Nebudou chybět ani stálice prodejců obuvi Humanic a Deichmann, doplněné o CCC boty a ECCO.
Karolina chce být jiná – i proto se mezi prodejci budou objevovat jedinečné či výrazné značky např. specializovaný obchod pro muzikanty Muziker nebo exkluzivní butik společnosti ALO Diamonds.
Pro pohodlí zákazníků budou prodejny doplněny kavárnami a restauracemi, pro ty co spěchají i několika fast foody, nebude chybět ani „klasika žánru“ Mc Donald’s, KFC a Burger King.

Pro odpočinek a zábavu nabídne Forum Nová Karolina velkoformátovou prodejnu knih Dobrovský nebo plně digitalizované 8 sálové multikino společnosti Cinema City.
Přesto však bude Forum Nová Karolina plnit i svou funkci klasického nákupního centra s nabídkou nákupu potravin v supermarketu Albert, elektroniky v Datartu a sportu v obchodu Intersport.
Nezapomělo se ani na děti, kterým centrum nabídne dvoupatrový obchod Puntanela plný hraček, oblečení, kočárků, postýlek a dalšího dětského zboží.

Výstavba bytového domu Rezidence Nová Karolina pokračuje dle plánu. Byly zahájeny práce na nosných železobetonových konstrukcích čtvrtého nadzemního podlaží

 

Fotky zachycující práce na interiéru Fóra

 

Zdroj: nova-karolina.cz

Fotka od jednoho našeho čtenáře zachycující postup prací na obkladu z vnější strany. Za zaslání děkujume !

Související články


1 komentář

  1. Hynek [msstavby.cz] :

    -komentare presunuty pod souvisejici clanek http://www.msstavby.cz/forum-nova-karolina-prodana-investicnim-fondum-01-10-2011/

    Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.