Komentáře

 1. PetrP :

  Perfektní fotky, hlavně ty, kde je v dáli výstavba Tieto… :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. piba :

  Super fotky! Díky! Na jaře se začne dělat i na Trojhalí… *thumbs up*

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Jirka :

  Už se ví co je s tou střešní kostkou?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  S jakou střešní kostkou? Jinak cením nasvícení lávky přes Místeckou – chtělo by to ještě nasvítit i ten oblouk…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 5. Tom :

  to už si myslím že tu lávku nenasvítí více ale je super a jinak co vím má se otevírat 8.3.2012 jelikož v ten den se otevírá McDonald´s s McCafe a oboje bude v moderním dřevěném designu :D:D:D a nevíte někdo něco o té tram. zastávce a o tom zda li kolem celé budovy budou slíbené panely s informacemi?? jak jsou na vizualizacích??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Headfox :

  No ty sklo-cementové desky (obložení) museli sundat, protože to špatně drželo a hrozilo že to spadne, ale nevím jestli to bylo špatným technologickým postupem, nebo jen špatně ukotvené…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 7. Tom :

  Headfox: si myslím že spíše blbě ukotvené, protože pokud jste si všiml tak tam přidali další ukotvení, aspoň teda podle fotek myslím :D:D:D

  Thumb up 0 Thumb down 0
 8. Miv :

  Kurňa nějaký měsíc jsem tam nejel přibyla nejedna budova … tekno už asi v trojhalí nebude, co?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 9. Tomas T. :

  Proč by nebylo :-D kdyz je na BVV a Sazce ….???

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Daniel :

  Pochybuji, že tam bude tekno, když jsou hned vedle byty. Navíc to nevypadá, že by to trojhalí mělo nějak extra udržovat hluk.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Hynek [msstavby.cz] :

  Miv: tezko, ale kdo vi.. by se to muselo jmenovat Festival tance a hudby, aby to schvalili :))

  Daniel: no ale na to pozor, pze jsem na vlastni usi slysel Kajnara, jak na Colours motal neco o festivalu na karoline.. (ne, ze by to melo neco praktickeho znamenat, mozna jen spojil dve veci, ktere slysel v to obdobi nejcasteji, do jedne vety :o)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 12. Nimrod :

  V Trojhalí bude cokoliv co se tam bude hodit – tzn. jak z hlediska bezpečnosti, tak z hlediska hygieny. Klidně i takový festival jako píšete – stejně než tam budou bydlet lidi, bude to chvíli trvat. Ale dříve než na konci roku 2013 to nebude :-)
  Jinak tramvajová zastávka bude – a to v původním místě, jak byla vždy plánovaná, tzn. před Hellerem – jen realizace se posune.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 13. Tomas T. :

  Nimrod: Jak to že se posune realizace? Mělo to byt tušim behem roku 2012, ne? Nemá to souvislos se svinovskymi mosty? …. predstava ze se zavre svinov a omezi prujezd u karoliny – a mesto zkolabuje uplne.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 14. Nimrod :

  Původní termín měl být jaro 2012-ale vzhledem k tomu, že v té době se bude oetvírat 1.etapa, tak by nebylo moudré prakticky znemožnit příjezd z 28.října – když se bude dělat ta zastávka tak celý prostor od Poděbradovy cca po Nádražní bude zavřený. A to by samozřejmě odlákalo lidi, aby na Karolinu jezdili – a to Multi samozřejmě nechce. Takže se prostě počká, až se dodělají Porážkové (jak Prodloužená tak i Nová) a se zastávkou se začne poté – jestli to bude podzim 2012 nebo jaro 2013 ještě ukáže čas…

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Tomas T. :

  Nimrod: Aha tak to mate vice informaci nez ja. Dekuji za info.
  Jen tedy jeste pro upresneni…. Porazkova… co se stavi nyni…. ta prodlozena … a to je od OC, pod mosty, a konci to u stodolni? Nebo se to bude protahovat kolem jatek az k bauhausu… a napojeni na most?
  A Nova porazkova je od bauhausu pod mostem ceskobratrske a napojeni na podebradovu?
  Data uz k temto stavbam jsou? Na to co se stavi nyni je napsano do jara 2012 …. ale to se mi nechce verit te to stihnou udelat cele… to bude asi jen nejaka cast ne?
  A pak tedy prijde na radu ta zastavka, ano?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 16. Nimrod :

  Je to tak informací mám dost:-) Co se staví nyní je Prodloužená a ta končí před Stodolní, pak na ni bude navazovat Nová Porážková včetně podchodu pod Stodolní, kolem jatek a pod Českobratrskou a napojení na severní most Českobratrské. Prodloužená bude hotova do března 2012 – musí být před otevřením, aby se lidi dostali na Karolinu. Nová bude dokončena do konce roku 2012. Obě stavby jsou financovány z fondů EU, takže ty termíny musí být dodrženy. Zastávka bude zřejmě navazovat – ale možná že bude i souběh tramvajové zastávky a Nové Porážkové

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. PetrP :

  Nimrod: Když máte tolik informací, nevíte, jestli bude zahájena II. etapa jak říkali ve 2012?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 18. Tomas T. :

  A když už tady debatujeme o tech stavbach a informacich …. nevite co je vykolikovano a vyznaceno temi pasky u dvojhali napr. na te 4te fotce zespod?

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.