Skelet – foto z výstavby

Práce se daly opět do pohybu a tentokrát se o dokončení pokusí Metrostav. Aktuálně probíhá instalace skleněných ploch v přízemí.

Související články


Komentáře

 1. Rado :

  Mělo to jít dávno k zemi. V roce 2018 stavíme budovu se vzhledem osmdesátek. Bravo Ostravo

  Thumb up 15 Thumb down 23
 2. panakis :

  Podle me super. Stavime historickou budovu. Je to jako chram. stavi se to dlouho a nechavame si na tom zalezet :) A metrostav to konecne dostavi… sazim svoje boty ze jo. Budou podle me ve meste velke slavnosti jak se to otevre… a beda jak ne!

  Thumb up 18 Thumb down 1
 3. Dříč :

  Kdyby se to zbouralo, už nikdy by se tam nic nepostavilo!!!!!
  Z uceleného bloku dvou budov do „L“ by zase zůstala jen proluka, a v nich Ostrava exceluje – „bravo“! :D

  Thumb up 20 Thumb down 2
 4. Crazym :

  panakis: A ty slavnosti, bytí v hruď a plácání se po zádech budou čirou náhodou před nějakými volbami, takže mrkneme do kalendáře a můžeme tipovat :-) A protože vím, že obecní zastupitelstva jsou už letos a Evropský parlament příští rok s tím nemá moc společného, tak tipuji, že když si dáme ještě trochu více na tom rudém chrámu záležet, tak krajská zastupitelstva 2020 to jistí :DD Milé ovečky, radujte se a množte se!!!

  Thumb up 3 Thumb down 7
 5. tom :

  Buďme rádi, že se to dostaví-snad. Je to stavba století! Vypadá to průměrně, ale lepší dostavěný dům než prázdné místo, na kterém je škvára a parkoviště. Navíc si nemyslím, že by se nenašel investor, který by to zboural a postavil něco jiného. Nezbývá nám, než se těšit na Černou kostku. A to, že s blížícími se volbami se zvyšuje stavební aktivita, je klasika všude. Rozumný volič tuto strategii stejně prohlédne.

  Thumb up 17 Thumb down 0
 6. Hynek [msstavby.cz] :

  tak mohlo to vypadat jak na vizualizacich. ja se na facebooku hadam s mistostarostkou poruby o tom jak zasadni rozdil je mezi slovy „rozhodnout“ a „spolurozhodnout“ (protoze tohle bychom si nemeli dovolovat), ale budovy, ktere oproti do medii pustenym vizualum nakonec vypadaji jinak, nikdo nekritizuje. navic ta zmena je vetsinou k horsimu. :(

  Thumb up 12 Thumb down 0
 7. Gabriel :

  :) No tak nakonec těm komoušům ten krajský výbor zase přijde vhod (podle toho, co se děje ve sněmovně a u voleb).

  Thumb up 10 Thumb down 3
 8. kdojekdo :

  “Hádám se s místostarostkou”….. to je chlubení nebo nikam nevedoucí mužská úchylka?

  Thumb up 3 Thumb down 10
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  kdojekdo: a to je dotaz, nebo zbytecny koment? docetl jsi ten post vubec, nebo ses zastavil u tech tri slov?

  Thumb up 11 Thumb down 3
 10. Marek :

  kdojekdo: Hynek [msstavby.cz]: tak paní místostarostka se chce jen zviditelnit, nic víc… jednání s ní je někdy pěkný opruz.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 11. Stuart :

  Vy toho naděláte. Sagrada Familia se začala stavět v roce 1882 a do dnešního dne není hotová. Takže času dost :-)

  Thumb up 9 Thumb down 1
 12. acdlcia [msstavby.cz] :

  Stuart: To by mohl být dobrý magnet na turisty. Rozestavěné stavby nedostavět a zbytek centra nechat zchátrat. A pak tu budou jezdit davy Japonců s průvodci „Tenhle barák tady nechal chátrat už můj praděd“ a všicni „“óóó Jokohama“ a budou fotit jak urvaní. Chátrání nás nebude stát nic a zisky se jen pohrnou.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 13. PetrP :

  http://www.patriotmagazin.cz/na-ostravskem-skeletu-se-opet-pracuje-zvladneme-vse-potvrdil-investor

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.