Nová ulice Porážková

Fotky dokončené první části nové ulice Porážkové v centru Ostravy. Na posledních dvou fotkách Poděbradova rozšířena na čtyři jízdní pruhy. Za fotky od čtenáře děkujeme !

Související články


Komentáře

 1. vašátko :

  Musím říct, že se tam jezdi opravdu fajně. Konečně někdo myslel hlavou. Jsem zvědav na další etapu(y) výstavby této ulice a jejiho okolí. Škoda že v Klidu už nebude klid.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 2. Hynek [msstavby.cz] :

  vašátko: jezdit se mozna jezdi, ale kdyz jsi v roli chodce, nestacis se divit. (hlavne svabinskeho x podebradova)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. vašátko :

  mrtvy.kenny: To je pravda, bohužel mě nic jiného nezbývá než jezdit, už rok do Ostravy dojíždím (autbous ze vsi jezdi jen párkrát a nevyhovuje mi to). A proto nevím jaké to je tama projít. Ale je pravda, že si to nedokážu ani představit tama teď procházet (obvzlášť když semafory nesvítí), ale tím že jsem byl chodec tak chodce hodně pouštím (obvzlášť v takovém počasí).

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Nimrod :

  Nejedná se o „Novou“ !!! ulici Porážkovou, ale o „Prodlouženou“ !!! ulici Porážkovou. Nová by měla na Prodlouženou navazovat a zajistit propojení na mosty na ul. Českobratrské.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.