Rekonstrukce ulice Jurečkova

Práce postupují opravdu hodně pomalu a dokončen je jen malý kousek stavby. Ale je vidět že se objevují první experimenty s pokládkou dlažby.

Související články

Komentáře

  • Balde 14.06.2018  ●  05:56

    není možné

    To se mi líbí 4 To se mi nelíbí 0
  • Martin [msstavby.cz] 14.06.2018  ●  09:21
    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • D-r 14.06.2018  ●  09:50

    Martin [msstavby.cz]: Asi poprvé.

    To se mi líbí 1 To se mi nelíbí 0
  • Andry 14.06.2018  ●  11:33

    Všechno je šedé, smutné :(
    Projekt s červenou dlažbou nebude realizován

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 0
  • detailista 14.06.2018  ●  13:27

    Kdyby bylo „Háčko“, mají to už položené 3x! :D
    Všechno má své výhody a nevýhody, nelze něco hanit z jednoho pohledu!!!

    To se mi líbí 0 To se mi nelíbí 5
  • aggu 14.06.2018  ●  14:41

    Andry: Šedá je dobrá. Ale tohle není pro lidi. Tohle je zase parkoviště. Zase před významnou ostravskou stavbou. Zase. Facepalm #457.
    Jediná šance je to volbách rozkopat a předělat. A vystavit účet.

    To se mi líbí 6 To se mi nelíbí 4
  • R. 14.06.2018  ●  15:14

    Takže hovno se naroubovalo. A rychlost praci? Se nedivim, jak si uprostred stavby svobodne parkuji auta.

    To se mi líbí 3 To se mi nelíbí 2

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.