Rekonstrukce budov ČČK

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

V centru Ostravy, ulici Červeného kříže 4, byla zkolaudována rekonstrukce první části budov Českého červeného kříže v Ostravě. Konkrétně se jedná o budovy C+D, které slouží především jako zázemí pro dobrovolné záchranáře, členy Humanitární jednotky a Záchranného týmu. Rekonstrukce se podařila díky spolufinancování města Ostravy, EU a vlastními zdroji Červeného kříže. Díky podpoře města, kraje a EU se podaří plynule letos navázat i rekonstrukcí hlavní budovy A, která je již v havarijním stavu.

Původní stav:

Související články


Komentáře

 1. Ondřej Koutňák :

  ….mír, práce, život…..

  Thumb up 3 Thumb down 0
 2. ivan :

  Jsem zvědavý, jak dlouho to vydrží nepočmárané…

  Thumb up 2 Thumb down 4
 3. Dan :

  ivan: Neopravujme nic a nebudeme se muset bat.

  Thumb up 3 Thumb down 1
 4. balde :

  ivan: já být majitelem nemovitosti v lokalitách kde hrozí na 99% počmárání už při rekonstrukci počítal s tím, že si nechám profi tu fasádu pomalovat – budu mít krásné umělecké dílo kdy si i můžu zadat co bych tam chtěl mít za motiv, a jiní sprejeři budou mít vetší ostych tam něco domalovávat, nebo tam rovnou dám plaketu, že volná plocha pro sprejování a ušetřím za barvu na fasádu

  Thumb up 2 Thumb down 0
 5. ivan :

  Dan: a kdo se bojí, já jsem jenom zvědavý…

  Thumb up 0 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.