Radegastovna – Tiskárna

Aktuální fotografie rekonstrukce historického objektu v Novém Jičíně na Radegastovnu.

Související články


Komentáře

 1. Yežek :

  a ja čumím na mapu jak cyp, kde je u masarykáče ulice 28. října, a lidická z vítkovic :D a hlavně že už tam jedna radegastovna je :D

  Thumb up 3 Thumb down 1
 2. Garaznik :

  Nebylo by od věci psat do popisku město, kde se stavba nachazi.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 3. aggu :

  Garaznik: Stačí se na ten nadpis podívat, je to tam pořád jako hash tag.

  Thumb up 2 Thumb down 1
 4. Garaznik :

  Hashtag je jako doplnek, muze v nem byt cokoliv. Mesto by melo byt zmineno aspon v textu, ktery clovek cte. Hashtag je mimojine psany sede a malym pismem, takze je to tam jen jako doplnek pro vyhledavani.

  Thumb up 3 Thumb down 6
 5. Martin [msstavby.cz] :

  Garaznik: Já tedy nevím, co by se pod #novýjičín mohlo skrývat jiného, ale asi to dostatečné není.

  Yežek: Tak Radegastovna není pouze na Masarykově náměstí. Navíc, pokud myslíte tu ostravskou, tak přímo Masarykovým náměstím ulice 28.října prochází.

  Thumb up 1 Thumb down 3
 6. Crazym :

  Je zajímavé, že ti co vždy vědí co všechno by mělo být a jak je to správné, když už si text pod nadpisem přečtou, stejně ho nepochopí ale znají definici hastagu. No a když by to pro ně člověk zvýraznil tučně a červeně, tak zase budou pindat proč to tak razí a že to ruší při prohlížení obrázků :DD

  Thumb up 6 Thumb down 3
 7. xfun :

  abych byl upřímný a zastal se kolegů, tak mě absence napsaného města taky vadí. Navíc dozvědět se, o které město se jedná až po rozkliku článku je špatně. Nicméně vám do toho kecat nebudu.

  Thumb up 6 Thumb down 3
 8. Martin [msstavby.cz] :

  xfun: Je to jednoduché. Nadpis článku ve wordpressu je 47 znaků. Ne vždy se vejde i název města. Název se pak osekává a nevypadá hezky nebo nezobrazuje vůbec.

  Navíc dozvědět se téměř všechny informace z nadpisu je naivní představa. Nevím, proč to vadí zrovna u této nalévárny, ale podstatná část nadpisů u článků neobsahuje název měst.

  Thumb up 8 Thumb down 3
 9. Garaznik :

  Takovou reakci jsem presne cekal. Nejste schopni tady vzit konstruktivni kritiku. Jaky problem je to dat do obsahu clanku? Vzdyt tagy apod. nejsou obsahem clanku, ale neco jako doplnek. Prakticky v tom clanku neni psano, o jake misto se jedna.

  Thumb up 6 Thumb down 8
 10. thvari :

  Garaznik: já se taky přimlouvám, ať je to uvedeno v textu, lde se nacházíme 🙂

  Thumb up 4 Thumb down 0
 11. Jann :

  Garaznik: Mapa s přesným umístěním je málo? Snad ČR není až tak neschopná používat internet. Nebo nedočtete ani konec článku?

  A opravdu, co za město by se skrýval pod # Nový Jičín?

  Bohumín, Štramberk?

  Můžu jen tak vědět vás věk? :)

  Thumb up 4 Thumb down 5
 12. Garaznik :

  Asi nechapete tu podstatu toho, ze v clanku chybi misto, kde to je. Mapa je fajn, ale nazoomovana tak moc, ze nejde na prvni pohled poznat, o jake mesto se jedna. Ano, v hashagu to je, ale porad to chybi v clanku. Co kdyz se udela redesign a tyhle tagy pujdou dolu nebo na stranu? Autor, datum, tag i kategorie je psana malym nevyraznym pismem a barvou. Je to vedlejsi pod nadpis, ve kterem budu hledat dalsi info jako treba kategorii nebo kdo a kdy to napsal. Ale aby zasadni informace jen takhle zminena na tomhle miste, mi pripada jako spatne reseni. Prectu si nadpis, pak text a az potom hledam nejaky tag s tim, kde se to nachazi. Jak s tim souvisi ve? Jde o optimalizaci.

  Thumb up 4 Thumb down 3
 13. Crazym :

  Tak tak, pro ty jednoduché produkty dnešní doby je třeba vypíchnout titulek a hodně barevné obrázky pokud možno hýbající se, další text je zbytečný stejně když už se k němu dostanou, nepochopí ho :DD #jsemdebilajestěsestímchlubím :DD

  Thumb up 5 Thumb down 3
 14. Jann :

  Garaznik: Pokud vím, tam mapa má přednastavené přiblížení. Protože u všech článků je stejné přiblížení. A lepší se dívat přímo na projekt, tak je lepší to mít přibližené na rozeznani objektů.

  Já nevím, to vezme 1 vteřinu odzoomovat mapu?

  Proč se ptám na věk. Protože buď neumíte internet používat, nebo jste už v tom zapsklem věku, kdy není něco podle vás a je oheň na střeše. A jak mluvíte o té mapě, že je zas moc přibližena, tak bych řekl že jen zapskly.

  Chápal bych kritiku, kdyby se jednolo o informační web třeba města. Ale že začnete rypat do dobrovolné práce kluků, že nemáte informace hned před nosem, i když z článku zjistitelne.

  Jako co přes 9 let nepřetržitě tvoříte vy? Mě tohle přijde prostě že se nudíte.

  Thumb up 6 Thumb down 5
 15. Martin [msstavby.cz] :

  Jann: Ano, mapa je přednastavená na rozpoznatelnost objektů.

  Jak jde vidět, příště bude muset být vše ještě více popsané.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 16. Garaznik :

  Jann: Jen to byl navrh na optimalizaci. Ano, delaji to dobrovolen, tak proc to nevylepsit, kdyz vezmes clanek ciste bez nadpisu, tak tam chybi info kde to je.

  Internet prave pouzivat umim a troufam si tvrdit, ze s IT gramotnosti na to jsem lepe nez ty..nicmene taky vim co jsou styly a styly nadpisu atd. proto nechapu, proc takova dulezita vec jako misto, o kterem je rec je psana malym nevyraznym pismem. Znas styly z Wordu?

  Thumb up 5 Thumb down 4
 17. Mark :

  Garaznik: Asi jsem mimozemšťan a vidím víc, než obvyklí lidé, ale v obsahu článku docela jasně vidím napsáno „Aktuální fotografie rekonstrukce historického objektu v Novém Jičíně na Radegastovnu.“. A přesně totéž tam bylo napsáno když se tu tahle diskuze spustila.

  Thumb up 1 Thumb down 2
 18. Graznik :

  Mark:
  Protoze to tam je dopsano. Predtim tam info o meste nebylo.

  Za me to teda vypada hned lepe, ze na prvni pohled se z clanku dozvim, o co se jedna.

  Thumb up 5 Thumb down 1
 19. Yežek :

  Martin [msstavby.cz]:

  já vím, ale prostě mi to v tu chvíli pár (asi 3) vteřin hned nedošlo, že to není Ostrava :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 20. Martin [msstavby.cz] :

  Mark: Po upozornění dopsáno.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 21. xfun :

  Martin [msstavby.cz]: Ahoj.. moje poznámka se netýkala jen této nálevny.. už jsem se s tím setkal častěji. Protože často použitý titulek je zaměnitelný s názvem stavební akce, sídliště, ulice či čehokoliv jiného v jiném městě. Například „Rezidence Trlicova“ může být v jakémkoliv městě, kde je ulice Trlicova.. Když mrkneš na články třeba Novinky.cz, tak místo mají taky zvýrazněné. Chápu technická omezení ve WordPressu, ale je to spíš na škodu využívat redakční systém, který vás omezuje.

  Thumb up 0 Thumb down 0
 22. Jiri :

  Parádní oprava.

  Thumb up 0 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.