Projekt Poděbradova – druhá vizualizace

ova
Multifunkční objekt, který „vyroste“ na místě po demolici stávající budovy se nachází v centru Ostravy, mezi výstavbou projektu Karolína a proslulou Stodolní ulicí. Budova, nacházející se v samém centru Ostravy skýtá prostory pro kanceláře, komerční prostory a rezidenční byty o velikosti 1+kk až 4+kk. Parkování je zajištěno v podzemních garážích. Moderní architektonický návrh, dostupnost a lokalita, to vše činí projekt Poděbradova jako velmi lukrativní. Ostrava je metropolí Moravskoslezského kraje a je třetím největším městem České republiky. Má výhodnou strategickou polohu, a to díky blízkým hranicím s Polskem a Slovenskem. Nabízí veškerý komfort zázemí velkoměsta pro kulturní a sportovní vyžití, širokou nabídku pro výběr studia v čele se dvěma univerzitami nebo známou Janáčkovou konzervatoří. To vše nabízí bydlení v Ostravě a přitom být stále obklopen krásou blízkých Beskyd.V současné době stávající budovy slouží k bydlení, administrativní činnosti a realizace projektu je dočasně pozastavena.V dalším kroku je zvažována rekonstrukce na nadstandardní bytové apartmány, s možností částečného využití pro hotelové služby. Celková plánovaná obytná plocha k prodeji je 13.500 m².

Související články


Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.