Střelniční 75

Od posledního focení před rokem se na budově nic nezměnilo tak snad se něco děje uvnitř.

Související články


Komentáře

 1. Loprais58 :

  … a ted dostavet cely blok :)

  Thumb up 12 Thumb down 0
 2. Odpověď města :

  Dle odpovědi odboru investičního magistrátu města : K uvedenému dotazu uvádíme, že stavba „Stavební úpravy objektu č.p. 75, ul. Střelniční“ byla z důvodu úpadku zhotovitele VÍTKOVICE REVMONT ENGINEERING a.s. v 02/2019 přerušeny. Na základě provedeného stavebního průzkumu a aktualizace projektové dokumentace byl vybrán nový zhotovitel, který zahájí práce na pokračování realizace stavby v 10/2019.

  Thumb up 13 Thumb down 0
 3. acdlcia [msstavby.cz] :

  Odpověď města: Díky za info.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 4. Rýša :

  Strašné, jak ještě dnes vypadají některé domy přímo v centru Ostravy. A přímo naproti ten rohový šedý barák, každé okno jiné, je ještě děsivější.Že tohle v centru vedení města nefackuje!

  Thumb up 1 Thumb down 5
 5. aggu :

  Rýša: Ano, posledních pár se jich ještě najde. Jako v každém jiném městě.
  Vedení města nic fackovat nemůže, protože domy nejsou jejich. Může motivovat, regulovat, ale na cizí sahat nemůže. Myslel jsem, že už 30 let to bude každému jasné.

  Thumb up 7 Thumb down 1
 6. MareK :

  aggu: Město/úřad má povolovací, kontrolní a represivní/sankční kompetence, takže má dostatek pák na to, jak přimět vlastníka nemovitosti k zodpovědnému přístupu. To, že se tak neděje je jiná věc…

  Thumb up 1 Thumb down 2

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.