Komentáře

 1. balde :

  super to vypadá na projekt na který bychom mohli být i hrdí v Ostravě

  Thumb up 12 Thumb down 3
 2. Martin [msstavby.cz] :

  balde: A čím? :D

  Thumb up 5 Thumb down 10
 3. Aleš :

  Věčná a nedozírná škoda. V důsledku divoké privatizace zanikla nejkrásnější ostravská koupaliště… Ztráta Radvanic nepřebolí nikdy !!!

  Thumb up 7 Thumb down 10
 4. Sara :

  Provoz koupaliště byl ukončen zhruba roce 1985. Poté již celá oblast za plotem pouze chátrala a poskytovala ubytování bezdomovcům. Zhruba po 35 letech se zde konečně něco pro tuto devastovanou a nepříjemnou oblast činí…. Pochybuji, že privatizace může za citovanou devastaci koupaliště! Za devastaci může zejména nevhodné podloží vlastní plochy bazénu…

  Thumb up 5 Thumb down 1
 5. Aleš :

  Sara:
  To, že podloží nebylo kvalitně provedeno a bazén prosakoval, bylo veřejným tajemstvím. Nicméně si neodpustím malou doušku a odbočku k té privatizaci. Ostravská koupaliště (Hulváky, Radvanice, Bartovice a Michálkovice) zprivatizoval jeden podnikatel, jehož raději nebudu jmenovat, abych nebyl obviněn z rasismu a nechal zavézt odpady. Takže vydělal na ukládání odpadů do životního prostředí a vytratil se jako pára nad hrncem…

  Thumb up 8 Thumb down 2
 6. Sara :

  Veřejné tajemství to bylo. Člověk si totiž díky popraskanému dnu často ukopl palec o kus betonu… A odpady?… Hodně, hoooodně odpadů tam je. Ovšem… Revitalizace bývalého koupaliště byla vždy pro politiky skvělý bod do volebního programu. Každé 4 roky na něj nalákali voliče a dostali židli na radnici

  Thumb up 1 Thumb down 0
 7. koupaliště :

  Velká pravda, krásná koupaliště jsme v Ostravě měli.A dopadlo to jak to dopadnout mělo. Romskemu podnikateli dát do ruk takový klenot. Ach jo to udělá jedině tupé hovado.

  Thumb up 3 Thumb down 1

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.