Poštovní 40/4

Rekonstrukce fasády objektu na ulici Poštovní v centru Ostravy je dokončena,

Fotografie zaslal čtenář. Děkujeme!

Související články


Komentáře

 1. Summerboy :

  Nevite, jestli tam zustane ta galanterie/prodejna latek v prizemi, ktera tam je uz snad sto let :-)? Nebo se jednalo pouze o zvelebeni budovy bez nejakych dalsich zmen?

  Thumb up 1 Thumb down 0
 2. Crazym :

  Summerboy: Dělala se jen fasáda, žádné jiné změny nenastaly, teda zatím :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 3. Jana Vildungová :

  Crazym: A okna. Bohužel zase nešpaletová. Alespoň na Jiráskově náměstí by mohla být střešní krytina – tašky (nejlépe červené) a špaletová okna. Je to v podstatě jediné náměstí v Ostravě, které má větší historickou cenu a působí celistvě – i i když i tam máme následky komunistického řádění (Laso, proluka Na Hradbách).

  Thumb up 6 Thumb down 6
 4. VU :

  Jana Vildungová: Tak ona i podle starých pohlednic chybí i část výzdoby fasády. Každopádně i se dům povedl – třeba při příští rekonstrukci nekdy v budoucnu budou okna špaletová.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 5. Crazym :

  Jana Vildungová: Já nevím ale dnes by chtěl mít špaletová okna na baráku jen pomýlený blázen. Kastlová možná ale špaletová opravdu ne, teda pokud vůbec znáte rozdíl. Dobrá kastlová okna nedávno dávali do Krausáků na ulici Chelčického https://screenshot.cz/E50D3/ ale já bych je už po více než padesátiletém soužití s nimi nechtěl navíc když zvenku skoro nepoznáš rozdíl https://screenshot.cz/W5ULG/ Byl jsem rád, že jsem se tam kdysi těch špaletových zbavil.
  Miluji tyhlety určovače co by mělo a nemělo a sami se o houby starají, ještě větší houby vlastní a živí se plácáním keců o kultuře v nějaké plátku :-)

  Thumb up 11 Thumb down 5

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.