Podniky v centru v době epidemie

Dovolili jsme si připravit přehled restaurací a bister, kam lze i v těchto dnech přijít a dostat čerstvě připravené jídlo jako tzv. odnos. Stále platí to, že nelze vstupovat do podniku, pojíst u stolu atd. Podniky se snaží čelit krachu alespoň rozvozem a toto je druhá varianta, jak se k jídlu dostat.

Seznam jistě není kompletní, můžete ho rozšířit v komentářích, zároveň jde o oblast centra Ostravy, tak jak to v této rubrice dlouhodobě monitorujeme, není v našich silách informovat o úplně každém podniku ve městě. Pravidla, kterými se má člověk aktuálně řídit, jsou notoricky známá, apelujeme na jejich dodržování. Fotografie jsou orientační a nemusí být aktuální.

Pevné zdraví všem!

Související články


Komentáře

 1. Mira :

  Fér café taky vaří:
  https://www.facebook.com/fercafeostrava/

  Thumb up 17 Thumb down 0
 2. Comedor :

  Ve Comedor steak restaurant taky vaříme, máme připravenu speciální nabídku: https://www.comedor.cz/

  Thumb up 20 Thumb down 0
 3. Vaše prasátko :

  Dobrý deň, je len doplním. Na stodolní sme otvorený my (vaše prasátko) vedla nás VieThai kuchyň (iba obedy), kebab (dokonca rozvoz majú) a videli sme že aj pleskavice naproti dublinu otvorili a vzadu kebab/pizza funguje. To je čo sa týka jedla na tejto ulici asi všetko.

  Thumb up 26 Thumb down 0
 4. Cetsina jich funguje :

  Bylo by spise jednodussi rict, ktere restaurace a bistra maji uplne zavreno. A i ty zbyvajici asi budou v blizke dobe nuceny rozvoz zavest.

  Thumb up 2 Thumb down 7
 5. JohnnyKrabák :

  Zde je mapa, podniků je tam docela dost, ale i tak nejsou všechny https://kde-se-najim.cz/

  Thumb up 5 Thumb down 0
 6. PLATO Café :

  Rozvážíme a vydáváme jídlo denně i v bistru PLATO Café (sídlíme v galerii PLATO, bývalý Bauhaus). Veganské menu je možné každý den objednat s rozvozem přes aplikaci Dáme jídlo nebo si vyzvednout osobně s objednávkou přes aplikaci Nesnězeno.
  Doufáme, že důvodem neuvedení v seznamu nebyla nějaká osobní zášť ze strany redakce přímo k našemu bistru, nebo k jeho čistě veganské nabídce… ;-)

  Thumb up 6 Thumb down 2
 7. thvari :

  PLATO Café: kdyz uz vas tu takhle mame, co je v planu s kavarnou a bistrem, az se prestehuje galerie PLATO do jatek? zustanete v Bauhausu, nebo pujdete taky?

  Thumb up 3 Thumb down 0
 8. PLATO Café :

  thvari:
  Děkujeme za otázku. Upřímně, odpověd v tuto chvíli neznáme, záleží na postoji galerie a také na termínu dokončení jatek. A též na tom, zda ustojíme tuto krizi.

  Thumb up 1 Thumb down 0
 9. Hynek [msstavby.cz] :

  // se nam tu zvrhla trochu diskuze, takze jsme to odsunuli sem https://www.msstavby.cz/offtopic-06-09-2010/#comment-105241 a zkusime znovu a lepe.

  PLATO Café: ty podniky byly „vybrany“ ciste subjektivne mnou, se zadnym nemam nic spolecneho, ani to po mne nikdo nechtel a v nekterych jsem jeste ani nebyl (prakticky jsem se chtel jit v podvecer najist a zjistoval jsem, z ceho je na vyber). vsechny ty podniky maji otevreno cely den (nebo to alespon prezentujou).
  dalsi neuvedeni jedou jen pres dovoz a zminku o osobnim vyzvednuti nikde nemaji – o tech ten prehled byt nemel. a zaroven plati poznamka v clanku – ten prehled nepochybne neni kompletni, na to je fajn mapka, kterou vyse pridal JohnnyKrabák.

  nekteri „vynechani“ tu po zverejneni normalnim zpusobem napsali, ze maji taky otevreno, bez blbych poznamek – a ty jsem zpetne rad do prehledu doplnil. a dal to asi nema cenu komentovat.

  k tomu postu teda patri jeste informace, ze Plato Cafe ma menu v pracovni dny 10-14

  Thumb up 4 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.