Outlet Arena Moravia

Opláštění je téměř hotové, pokládá se povrch parkoviště a v křižovatce se už tyčí části sloupů pro semafory. Na světelnou se předělává i křižovatka na druhé straně mostu přes řeku.

Související články


Komentáře

 1. dolil :

  Druhou polovinu budou dělat kdy?

  Thumb up 11 Thumb down 0
 2. balde :

  uz se vi jake tam budou obchody???

  Thumb up 0 Thumb down 0
 3. Rdm :

  balde: v informační brožuře mají na konci nějaké loga http://outlet-arena-moravia.cz/images/OAM_brochure.pdf jestli to jsou potvrzené značky nebo je to tam jen na okrasu, těžko říct, třeba to Pompo mi do outletu moc nesedí :)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 4. Summerboy :

  Rdm: Jestli to jsou aspon ty zminovane znacky, tak je to zatim moc fajn. Lindt i SweetStory je super, konecne snad i v Ostrave budeme jist normalni dobrou cokoladu ;-)!

  Thumb up 1 Thumb down 4
 5. Summerboy :

  A propos, co to je “Ostrava Arena”, kterou ma outlet na vizualizaci ve sve vlastni brozure na strankach?

  Thumb up 0 Thumb down 0
 6. Doveda :

  Druhou polovinu budou dělat od teď do poloviny listopadu, kdy se má otvírat.

  Obchody už jsou rozdané. Bude tam Hruška, Coop a Kenvelo..

  Thumb up 1 Thumb down 5
 7. aggu :

  Investice za stovky milionů vs. pravopisné hrubky a překlepy v reklamní brožuře. Wow.

  Thumb up 5 Thumb down 0
 8. Summerboy :

  Doveda: To doufam, ze si s Hruskou, Jednotou a Kenvelem jen delate srandu…?

  Thumb up 2 Thumb down 0
 9. JohnnyKrabák :

  aggu: Jj, překlad do Aj je taky nádhernej, slovo od slova. Na mapce mají směr Ostrava, směr Praha, směr Poland :D Kdybych o tom nic nevěděl, tak bych si myslel, že se jedná o veřejnou zakázku

  Thumb up 0 Thumb down 0
 10. Erik :

  Trochu mě děsí ten budovaný semafor v Petřkovicích na křižovatce Hlučínská x I/56. Jelikož tudy denně jezdím do práce už dva roky, přijde mi zbytečný. Do Ostravy ráno od Petřkovic odbočím snadno, díky připojovacímu pruhu a od Ostravy není problém sjet na Petřkovice, jet na Hlučín…
  Za mě možná další důvod jezdit denně přes Koblov. I když, třeba se pletu.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 11. Crazym :

  V rámci výstavby Outletu konečně přišli na to, že křížení tak frekventované stezky s cestou asi není to pravé ořechové a začali budovat bypass vedený pod mostem https://mapy.cz/s/37KKM
  http://www.imagehosting.cz/?v=pa107273.jpg
  http://www.imagehosting.cz/?v=pa107274.jpg

  Thumb up 2 Thumb down 0
 12. Rdm :

  Crazym: tak to asi museli plánovat už dříve ne? Získat stavební povolení není přece otázka jednoho odpoledne :)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 13. thvari :

  A ten sjezd na D1 se zametl pod stůl, nebo je to reálné? Tam to bude s autem peklo.

  Thumb up 1 Thumb down 1
 14. PetrP :

  To je cyklostezka ne??

  Thumb up 0 Thumb down 0
 15. Crazym :

  Rdm: Jasně ale to plánování je právě kámen úrazu. Třeba nedávno tu cyklostezku vybavili novým povrchem a dotáhli ji až na křížení s cestou takhle https://mapy.cz/s/38laa aby to ovečky měly hodně pohodlné což stálo nějaké peníze a bylo to v době kdy se o výstavbě Outletu dávno vědělo. A dnes jak jsem jel okolo jsem tam viděl tohle http://www.imagehosting.cz/?v=panoramapo.jpg Sorry za kvalitu, je to poskládané, nemám na starém foťáku na kolo funkci Panorama :-) Ale na ilustraci to stačí. Tomu se nedá nic vytknout, je to obchvat navazující na stávající frekventovanou cyklostezku s tím, že je dovede na druhou stranu cesty bez kontaktu s dopravou v tom místě hodně velkou. Jenže o kus dál současně vybudovali tohle http://www.imagehosting.cz/?v=pa147318.jpg a to co už je vybudováno pro ilustraci je tady vyznačeno žlutě http://www.imagehosting.cz/?v=mapyojo.jpg No a myslíš, že tak šílené kombinace jsou výsledkem nějakého dlouhodobého plánování? Já osobně to mám za projev toho, že mají peněz dost když takhle hospodaří, nebo spíš, z cizího krev neteče :-)
  No ale pokud jim na to investor Outletu dal prachy a tahle překombinace nestála daňové poplatníky nic, tak se vlastně nic neděje ale jsem spíš pesimista :-)

  Thumb up 2 Thumb down 0
 16. Crazym :

  Já se picnu z toho filtru, sak.a co mu zase vadí? :-)

  Thumb up 0 Thumb down 0
 17. Crazym :

  Pěkně šturmují, vidět, že termín je na spadnutí, dnes jsem tam už i viděl směrové cedule určené pro nájemce, zřejmě už navážejí zařízení obchodů.
  Více fotek z dneška zde. https://crazym.rajce.idnes.cz/Okoli_Outlet_Areny%2C_dalsiho_budovaneho_chramu_konzumu_v_Ostrave_-/

  Thumb up 1 Thumb down 0
 18. acdlcia [msstavby.cz] :

  Crazym: Ty pruhy na fasádě tomu fakt dodaly šťávu. Co na to říct. Šapitó už stojí. Stačí už jen sehnat 20 klaunů do fiatu 500 a můžeme otevírat.

  Thumb up 2 Thumb down 0
 19. aggu :

  Ty pruhy tak nějak vypovídají o invenci a vkusu investora. A vzhledem k tomu, že nezvládá ani vlastní reklamu bez pravopisných chyb, já se moc nedivím. Mohlo to dopadnout i hůř.

  Thumb up 2 Thumb down 0

Napsat komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..


Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Server neodpovídá za jejich obsah a nenese právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Vyhrazujeme si právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky.